כיצד לבנות עסק משגשג ומצליח?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד לבנות עסק משגשג ומצליח? 

מאת   21/08/2008 |  נצפה 3353 פעמים


כיצד לבנות עסק משגשג ומצליח? / מאת יואב ברנזוןבניית גרעין לקוחות מרוצהעסק משגשג מבוסס על לקוחות מרוצים מאוד. בניית גרעין לקוחות מרוצים הוא הבסיס לכל עסק טוב ומצליח. באמצעות שירות מעולה, יחס אדיב, שמירה על יחסי אנוש וטיפוח מתמיד של היחסים עם הלקוחות - נבנה גרעין הלקוחות המרוצים.שימו לב, שירות מצויין בונה את הבסיס לעסק מצויין. ברבות הימים, גרעין הלקוחות הופך לבסיס השיווקי של העסק והוא זה המסייע לעסק לגדול ולהתרחב - על ידי שיווק מפה לאוזן לחברים ולקרובים.שיווק מפה לאוזןכל לקוח מרוצה מביא אחריו בין 3 ל-5 לקוחות נוספים. לכן, כל השקעה בפרסום של עסק אינה כדאית כמו ההשקעה בלקוחות עצמם, מכיוון ששיעורי ההצלחה בשיווק מפה לאוזן הם הגבוהים ביותר.לאנשים ישנה הנטייה האנושית לשתף אחרים בידע שלהם. זה בדיוק מה שלקוחות מרוצים עושים - הם "עובדים" עבור העסק שממנו הם מקבלים את השירות בכך שהם משתפים אחרים בעובדת קיומו של העסק או השירות.ההצלחה היא בלתי נמנעת לאלה המעניקים שירות מעולהעסקים כושלים הם עסקים שקודם כל אינם יודעים לתת שירות טוב, יציב, אמין ולאורך זמן. אלה עסקים בלתי אמינים, דיסהרמוניים, לא נקיים, מניפולטיביים, אינטרסנטיים מדי, מבולבלים ולא מסודרים.לעומת זאת, עסקים נקיים ומאורגנים עם רמת שירות ורמת מוצרים מעולה - הם עסקים שההצלחה עבורם היא בלתי נמנעת. השמועה עושה לה כנפיים דרך גרעין הלקוחות המרוצים הראשוני וכך הם משגשגים ומצליחים במשך עשרות שנים קדימה.וטיפ לסיום: הבסיס לכל עסק הוא המוצר והשירות. כל עוד אלה מעולים - אי אפשר יהיה לעצור את ההצלחה.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה