מהי הדת הגלובלית ומהם עקרונותיה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי הדת הגלובלית ומהם עקרונותיה? 

מאת   21/08/2008 |  נצפה 1836 פעמים


מהי "הדת הגלובלית" ומהם עקרונותיה? / מאת יואב ברנזוןמהי הדת הגלובלית?הדת הגלובלית היא דת חדשה ומודרנית השוטפת את מדינות העולם ואינה עוצרת. העוצמה וההיקף שלה הם כה עצומים וחזקים - עד שאין שום כוח שבעולם, קיצוני ככל שיהיה, שמסוגל לעמוד בדרכה.הדת הגלובלית היא דת כלכלית, מסחרית וטכנולוגית. היא משלבת בתוכה אמונה, להט, חזון ויעדים ברורים - בדיוק כמו כל דת אחרת בהיסטוריה האנושית.עקרונות הדת הגלובליתעקרונות הדת הגלובלית הם: צמיחה אישית, מימוש עצמי, בחירה חופשית, כלכלה יעילה, יזמות חופשית, ניידות, מידע לכל, שווקים פתוחים, השקעות אדירות, טכנולוגיה מתקדמת, שפע, דמוקרטיה וכפר גלובלי אחד.זוהי דת אוניברסלית - וזה הייחוד שלה. היא משותפת לכל העמים, לכל הדתות, לכל הלאומים. היא מסוגלת לאחד סביבה את כל המינים ואת כל הגזעים.המרת דת, מיסיונריות וכיבושהדת הגלובלית פועלת ומתפשטת בדיוק כמו כל דת אחרת - דרך מיסיונריות והמרת דת מרצון או דרך כיבוש פיזי בכוח. המובילה המרכזית של הדת החדשה היא אמריקה, ויחד עם מדינות המערב היא מפיצה אותה ברחבי העולם."גלובליזציה" הוא שמה של הדת - והיא מהווה שלב חדש באבולוציה ובהתקדמות האנושית על פני כדור הארץ. בסופו של דבר, הדת החדשה באה לעולם כדי להביא רווחה, נוחיות, יעילות וסדר חדש, יעיל ונכון יותר לתושבי כדור הארץ בעת הזאת.וטיפ לסיום: ברומא התנהגו כרומאים. בתקופה גלובלית - התנהגו כאנשים גלובליים.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה