מהו ההבדל בין בוס טוב לבוס רע?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו ההבדל בין בוס טוב לבוס רע? 

מאת   21/08/2008 |  נצפה 4734 פעמים


מהו ההבדל בין בוס טוב לבוס רע? / מאת יואב ברנזוןבוס רעבוס רע הוא בוס שקשה לתפוס אותו או לדבר איתו בניחותא, זה בוס שנעלם, בוס שלא עונה לפניות בזמן או מתחמק, בוס שמילה שלו אינה מילה, בוס שיכול להבטיח ואז להפר ולהתנער מדבריו, בוס ביקורתי שאינו יודע לפרגן, בוס שלא עוזר ומכוון אלא מצפה שיבינו אותו ויעשו מה שהוא רוצה בלי הכוונה ובלי מילים.בוס רע הוא בוס שאין לו סבלנות, שהוא בלתי צפוי, שהוא לחוץ ומתוח ושהוא משדר סביבו אנרגיה לא טובה ושלילית. בוס רע הוא אדם טכני וחסר רגישות אנושית שיש לו גישה גרועה לחיים ושהוא אדם בינוני ובעל ערכים נמוכים.בוס טובבוס טוב הוא בוס שתמיד זמין, שדלתו תמיד פתוחה, זהו בוס שמעורב בכל דבר, מכיר כל פרט בעבודה, יודע על כל מה שנעשה ותמיד נכון לעזור, לסייע ולהיות שם בזמן.בוס טוב הוא בוס שמילה שלו היא מילה קדושה ושאם הוא מבטיח משהו - הוא תמיד, אבל תמיד, מקיים. בוס טוב הוא בוס שקוף, גלוי, כנה ואמיתי שתמיד עוזר, תומך, מפרגן ופותר בעיות במהירות וביעילות. בוס טוב הוא אדם חיובי ובעל ערכים גבוהים מאוד של מצוינות אישית ושל דוגמה אישית. הוא אדם יצירתי, גמיש, אנושי מאוד ואוהב אדם שמשרה סביבו הרגשה נינוחה וטובה מאוד.למדו להיות בוסים טוביםכדי להיות בוסים טובים עליכם להפוך להיות אנשים טובים. שנו את הערכים שלכם ודרשו מעצמכם את הרמה הגבוהה ביותר שאתם מסוגלים להפגין. למדו להיות מסודרים, יעילים, מקצועניים, תומכים, משתפים ומפרגנים.השקיעו מאמץ ביצירתיות שלכם, הגמישו את דרכי התגובה שלכם ופתחו את הראש שלכם. למדו לאהוב אנשים ולרצות לעזור להם. הפסיקו לתת יד לפחדים שלכם, ולמדו לעבוד בקבוצה ולשתף את כולם בהצלחות שלכם.וטיפ לסיום: בוס רע הוא בוס שיורידד אתכם לרמה הנמוכה שלו. כעובדים, תמיד חפשו לעבוד תחת בוס טוב - כדי להבטיח את הצמיחה האישית שלכם ואת הבריאות הנפשית שלכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה