מהי בעצם חברת השפע ומה היא מציעה לנו?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי בעצם חברת השפע ומה היא מציעה לנו? 

מאת   21/08/2008 |  נצפה 3548 פעמים


מהי בעצם "חברת השפע" ומה היא מציעה לנו? / מאת יואב ברנזוןהחברה השמרנית מציעה דלותלרוב החברות המסורתיות והשמרניות - בכל העולם - יש מכנה משותף: הן מציעות לחבריה דלות, סגירות, קיפאון, שיפוטיות, עדריות ומסכנות. אלה חברות שאינן מאמינות בחופש אישי ויצירה אלא בנוקשות וטכניות.למעשה, כל אדם שבוחר בדלות במקום בשפע הוא אדם שמרן ביסודו - כי הוא מקפיא את חייו ומונע מעצמו לחיות את חייו בצורה מלאה, חופשית, עכשווית ומשוחררת.חברת השפע מציעה שגשוג, בחירה ועוצמהרבים מתנגדים לרעיון חברת השפע, בטענה שהיא חברה הרסנית, בזבזנית וחסרת ערכים. אולם יש לזכור שדווקא חברת השפע היא חברה ערכית ורוחנית יותר המציעה ערכים חשובים ביותר כמו שגשוג, בחירה וקידמה.למעשה, כל אדם פתוח ומשוחרר מאפשר לעצמו להינות ממה שלחיים יש להציע, מבלי לשפוט את עצמו ומבלי לייסר את עצמו בשורה ארוכה של פחדים, דעות קדומות וצדקנות מזוייפת.כיצד תצטרפו לחברת השפע?אנו חיים בחברת שפע. מי שרוצה להצטרף למציאות זו - חייב להעיז ולאפשר לעצמו לחשוב בגדול, לפרגן לעצמו חיים טובים ואיכותיים, לפנק את עצמו ולאהוב את עצמו.חברת השפע מבוססת על ההנחה הבסיסית שיש שפע לכולם, שהשפע הוא אינסופי ושכל אחד יכול לאפשר לעצמו לגדול מבחינה רגשית, רוחנית, פיזית, כלכלית ומנטאלית עד אין סוף מבלי שהדבר יבוא על חשבון מישהו אחר.וטיפ לסיום: רבים פוחדים מרעיון השפע כי הוא מחייב אותם לוותר על עקרונות שמרניים ועל הרגל של שנים לחיות בדלות.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה