כיצד לבצע הסבה מקצועית בצורה מוצלחת וללא זעזועים חזקים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד לבצע הסבה מקצועית בצורה מוצלחת וללא זעזועים חזקים? 

מאת   21/08/2008 |  נצפה 1973 פעמים


כיצד לבצע הסבה מקצועית בצורה מוצלחת וללא זעזועים חזקים? / מאת יואב ברנזוןלכל אדם יש כישרון או נטייה מולדתלכל אדם ישנו כישרון או נטייה מולדת חזקה. נטיה זו מהווה 80% מהכישרון המקצועי שלו. 20% הנותרים הם תולדה של לימוד, פיתוח, שכלול וידע תיאורטי שאותו הוא למד, אסף והפנים במשך השנים ממקורות אחרים.כדי להיות מאושר בעבודה - עלינו לבטא את אותו כישרון מולד, את אותה נטייה אינטואיטיבית שבה אנו טובים מאוד, ושלגביה יש לנו יתרון יחסי מובהק על פני יתר האנשים.הסבה נכונה היא הסבה עדינהכשאנו שוקלים הסבה מקצועית, עלינו להקפיד שלא לשפוך את המים עם התינוק. כלומר, עלינו להמשיך ולבטא את אותה יכולת טובה וחזקה שלנו, אבל רק לשנות את הגזרה בה אנו עובדים מגזרה דועכת לגזרה מבוקשת בשוק.זכרו, הסבה מקצועית טובה ונכונה אינה שינוי טוטאלי של היכולות שלנו אלא הסבה של אותה יכולת שיש לנו לכיוונים שעד היום לא עסקנו בהם, ושלגביהם ישנו כרגע ביקוש חזק מאוד בשוק.הסוד נמצא בזוויתרם אורן הוא אדם שביצע הסבה מקצועית מוצלחת - כי הוא שימר את בסיס הכישרון שלו לכתוב, אבל שינה רק את הגזרה בה הוא ביטא כישרון זה: מתחום העיתונות היומית (כעורך ראשי) לתחום הספרות ההמונית (ככותב רבי-מכר).הטעות של רוב האנשים שמנסים לעשות הסבה מקצועית היא קיצוניות. הם משנים את עצמם - במקום לשנות את הזווית של המקצוע שלהם. זכרו, כשאתם מבצעים הסבה מקצועית שמרו על מי ועל מה שאתם. נסו לבחון את הדרכים בהם תוכלו ליישם את הכשרונות המולדים שלכם בצורה מעט שונה ממה שעשיתם עד היום, כדי לשפר את מצבכם ולקדם את הצלחתכם.וטיפ לסיום: הסבות מקצועיות חדות וקיצוניות מדי מתבררות בסופו של דבר כבחירות שטחיות, לא מתאימות ומאכזבות.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה