מהו עסק משפחתי ומה הסכנות הטמונות בו?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו עסק משפחתי ומה הסכנות הטמונות בו?  

מאת   21/08/2008 |  נצפה 4699 פעמים


מהו עסק משפחתי ומה הסכנות הטמונות בו? / מאת יואב ברנזוןעסק משפחתיעסק משפחתי הוא עסק שבו העסקים והמשפחה שלובים אחד בתוך השני. בעסק משפחתי ישנו ערבוב בן המשפחה לבין העסק, וכתוצאה מכך עלולים להיווצר בעיות מורכבות שאינן אופייניות למשפחה רגילה.ניגודי עניינים ושאלת נאמנות - למי עליי להיות נאמן?הבעיות האופייניות לעסק משפחתי סובבות תמיד סביב שאלת הנאמנות. השאלה המרכזית של כל בן משפחה שיש לה עסק משפחתי היא זו - למי עליי להיות נאמן יותר? לעצמי? למשפחה? לעסק המשפחתי או למימוש המקצועי שלי?האדם, העסק, המשפחה והמקצועיותהחכמה בפיתרון בעיות הקשורות לעסק משפחתי היא ליצור איזון נכון בין ארבעת מוקדי הנאמנות. ברגע שכל מוקד נאמנות עומד בפני עצמו ואינו מושפע מיתר המוקדים ניתן לפתור כמעט כל בעיה הקשורה לעסק המשפחתי, ליחסים בין בני המשפחה ולאיזון האינטרסים השונים.וטיפ לסיום: נאמנות מקצועית אינה מנוגדת לנאמנות לעסק המשפחתי. אדם שנאמן למקצועיות שלו אינו צריך להיות מגורש ממשפחתו או להיות מוענש על ידי משפחתו רק משום שעזב את העסק המשפחתי.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה