מדוע רוב האנשים לא חושבים נכון?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע רוב האנשים לא חושבים נכון? 

מאת   20/08/2008 |  נצפה 2307 פעמים


מדוע רוב האנשים לא חושבים נכון? / מאת יואב ברנזוןחשיבה ריאלית או פנטסטיתרוב האנשים חושבים בצורה לא נכונה - או שהם חושבים בצורה ריאלית מדי או שהם מפנטזים מדי ומנותקים לחלוטין מהמציאות.חשיבה ריאלית היא חשיבה של מגבלות, פחדים, קשיים ומורכבויות. חשיבה פנטזיונרית היא חשיבה מסוכנת ומשולחת רסן שאינה מתחשבת בשום גבולות ערכיים או פיזיים.חשיבה לא קונבנציונאליתחשיבה לא קונבנציונאלית היא חשיבה אמיתית המבוססת על המציאות ועל הקרקע, אבל יש בה המון מעוף, יצירתיות ואמונה.באמצעות חשיבה לא קונבנציונאלית אתם יכולים לעזור לעצמכם להתקדם מהנקודה בה אתם חיים ליעד הבא, וליעד שלאחריו ומשם ליעדים נוספים. חשיבה לא קונבצניונאלית היא חשיבה מציאותית אבל ישירה מאוד, יצירתית מאוד ואוטנטית. היא מבוססת על כנות, אמת, ערכיות, היגיון ישר, פשטות ומעשיות.איך להצליח בחיים?אנשים שמלכתחילה חושבים פסימי, ריאלי מדי, לא נכון או בצורה שלילית או פנטזיונרית - לא יצליחו בחיים. זכרו, אין סיכוי להתקדם בחיים כל עוד אנו חושבים לא נכון.לעומת זאת, באמצעות חשיבה נכונה אתם יכולים לחולל שינויים משמעותיים מאוד בחיים שלכם ולשפר אותם באורח דרמטי. אבל לשם כך עליכם ללמוד לחשוב בצורה לא קונבנציונאלית, יצירתית ומלאת חזון.וטיפ לסיום: האירוניה היא שחשיבה לא קונבנציונאלית היא בעצם חשיבה מאוד פשוטה, קלה, ישירה ואמיתית.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה