אהבה עצמית תעזור לכם להיות ראשונים בתור לאהבה והצלחה
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אהבה עצמית תעזור לכם להיות ראשונים בתור לאהבה והצלחה  

מאת   20/08/2008 |  נצפה 2446 פעמים


אהבה עצמית תעזור לכם להיות ראשונים בתור לאהבה והצלחה / מאת יואב ברנזוןלמה אני תמיד אחרון?האם יש לכם הרגשה שאתם תמיד נותרים מאחור? האם יש לכם תחושה שאתם נדחקים לסוף התור בחיים? האם יש לכם את ההרגשה שאתם ממשיכים להמתין שיגיע הזמן שלכם, אבל הוא אינו מגיע? האם כל החברים שלכם כבר הסתדרו בחיים ורק אתם עדיין נשרכים בסוף? האם תמיד אנשים אחרים באים לפניכם, ואתם מרגישים שאין לכם בררה אלא לוותר להם, ולהמתין שיבוא זמנכם?זכרו, מי שמציב את עצמו בסוף התור בחיים - מציב את עצמו בסוף התור בעיני עצמו. אנשים שאינם מאמינים בעצמם, שאינם מעריכים את עצמם ושאינם סבורים שמגיע להם להיות ראשונים - נדחקים לשולי התור בחיים. במקום להציב את עצמם בראש סדר העדיפות בחיים - הם מציבים את עצמם במקום משני, אחרי כל האנשים "החשובים" האחרים.אני הכי חשוב - אני תמיד ראשוןאל תרצו את כולם לפני שאתם מרצים את עצמכם. אל תנסו לשמח את כולם, ורק בסוף להיזכר בצרכים שלכם. אל תעניקו לכולם על חשבון עצמכם. אל תזלזלו בעצמכם ותסתפקו רק בשאריות. בדיוק בצורה הזו אתם הופכים את עצמכם לבלתי חשובים, לבלתי אהובים, לבלתי מוערכים ולבלתי מסופקים.אם לא תלמדו באמת לאהוב את עצמכם - לא תהיו ראשונים. אם לא תלמדו להציב את עצמכם במקום הכי חשוב בעיני עצמכם - לא תתקדמו לראשית התור בחיים. אם לא תלמדו להציב את עצמכם במרכז חייכם - תמיד תיוותרו בשוליים. אף אחד אינו חשוב יותר מכם - אתם הכי חשובים עבור עצמכם.זה הזמן שלי לאהבה והצלחההחליטו שזה הזמן שלכם לאהבה ולהצלחה אישית. החליטו שזו תהיה השנה שלכם. הכירו בכך שהגיע העת עבורכם. הצהירו על כך שעכשיו הגיע תורכם. זכרו, מי שאוהב את עצמו - מציב את עצמו באופן אוטומטי בראש התור בחיים.אל תמתינו שמישהו אחר יגלה אתכם ויציב אתכם במקום הראשון בחיים. אל תחכו שמישהו אחר יתאהב בכם ויחשוף את מהותכם המדהימה והמוצלחת. אל תשבו בחיבוק ידיים בציפייה שמישהו אחר ייקח אתכם אל חזית הבמה. קחו אתם את החיים שלכם בידיים. הציבו את עצמכם במקום הראשון - בעיני עצמכם. הקפידו להיות בראש התור - תמיד. כך תגיעו למטרות שלכם בחיים, בלי עיכובים והמתנות מייגעות בתור.וטיפ לסיום: אינכם צריכים לדחוף אנשים אחרים בתור, כי החיים אינם מאבק באחרים. פשוט קפצו לראש התור שלכם - ותגלו כמה קל להשיג את מה שחשוב לכם בחיים.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה