מדע המוח הוא רק בחיתוליו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדע המוח הוא רק בחיתוליו  

מאת   20/08/2008 |  נצפה 4262 פעמים


מדע המוח הוא רק בחיתוליו / מאת יואב ברנזוןאנו מנצלים רק שבריר מכוחו של המוחבני האדם מנצלים אחוזים בודדים מכוחו של המוח בראשם. גאונים הם אנשים שעושים שימוש בעוד כמה אחוזים נוספים מעבר לזו שבה עושה שימוש אדם ממוצע, ולכן הם מגיעים לפסגות שאנשים אחרים רק חולמים עליהם.המוח היא מכונה מופלאה ומורכבת ביותר, בעל כוח עצום ובל ישוער. אין ספק שבשנים הקרובות מדע המוח והבנת התהליכים העמוקים שבו יעמדו בחזית המחקר המדעי הפסיכולוגי.שימוש נכון במוח מחולל שינויים בחייםמה שידוע עד כה הוא שהבנת כוחו של המוח ושימוש נכון בכוח זה מאפשר יצירת שינויים בחיים ובמציאות. המוח אינו מבדיל בין "מציאות" לבין "דימיון" ולכן כל פעולה מדומיינת שנעשית בצורה נכונה במוח נתפסת בעיני המוח כפעולה אמיתית.למעשה, ישנו אזור במוח המסוגל ליצור ולחולל את המציאות. ברגע שאנשים מסוגלים לגעת באותו חלק, לעורר אותו לפעולה ולהכתיב לו איזה מציאות ליצור - הוא מבצע בדיוק את מה שהוא מתבקש לבצע.שליטה במוח מאפשרת שליטה במציאותלמעשה, שליטה נכונה במוח היא השער לשליטה במציאות שלנו. חשבו על זה כך, המוח הוא אינסופי כמו היקום. המוח הוא למעשה שיקוף פנימי של היקום החיצוני שאותו אנו רואים בעינינו.ברגע שאנו רוכשים כלים שיאפשרו לנו גישה למוח העמוק שלנו, לאותם חלקים מעוררי מציאות, ואנו רוכשים שליטה על המוח ומתכנתים אותו לפי רצוננו - למעשה אנו רוכשים שליטה על כל המציאות שסביבנו וגורמים ליקום לעשות כרצוננו.וטיפ לסיום: הגילוי האנושי המרעיש והמשמעותי ביותר אי פעם הוא ההבנה לגבי טיבו של המוח האנושי ויותר מכך על טיבו של האדם כיצור רוחני ואנרגטי המחולל מציאות בכוח המחשבה שלו בלבד.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה