מהם 7 החוקים להצלחה ולעוצמה אישית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהם 7 החוקים להצלחה ולעוצמה אישית? 

מאת   20/08/2008 |  נצפה 2180 פעמים


מהם 7 החוקים להצלחה ולעוצמה אישית? / מאת יואב ברנזון7 החוקיםהעולם בו אנו חיים פועל על פי סדרה של חוקים עמוקים ונסתרים. רוב האנשים אינם מכירים את החוקים הללו, וגם אלה שמודעים להם לא תמיד מקבלים אותם, ולכן אינם משתמשים בהם. ישנם גם רבים שמאמינים שהחוקים הללו אינם צודקים או אינם הוגנים, אבל כל זה אינו משנה כי מי שמתחבר לחוקים הללו מתעצם, מתחזק, מתחבר לעצמו ומתחיל לנוע קדימה ואילו מי שלא עושה שימוש בחוקים הללו מחמיץ את הפוטנציאל העצום הטמון בו.חוק מספר 1: לחשוב חיוביהחיים הם חיוביות. כל מה שחי, צומח, מתפתח וגדל מונע על ידי עקרון החיוביות. לכן, מי שרוצה להצליח בחייו חייב להתאים את עצמו לכלל הרוחני הבסיסי ביותר והוא האמונה בחיובי והחשיבה החיובית. חשיבה שלילית מנוגדת לעקרון החיים ואין בה שום תועלת חוץ מהרס עצמי ודיכוי עצמי.חוק מספר 2: לא להיצמד לשום דברהחיים הם זרימה. מוות הוא קיפאון וחוסר תזוזה ואילו החיים הם זרימה וחילוף מתמיד בין הישן והחדש. לכן, ההיצמדות לאנשים או לחפצים או לאמונות מנוגדת לחלוטין לעקרון החיים. לעומת זאת, מי שלומד להשתחרר מאנשים, מרעיונות או מחפצים בקלות ובמהירות רבה יותר יחיה את חייו בקלות, בשמחה, באושר ובשפע רב.חוק מספר 3: להיות עסוק בעשייההחיים הם תנועה. מי שנתקע, מתבטל, מתעצל ולא עושה דבר בחייו תוקע את אנרגיית החיים שלו ומתחיל להרגיש לא טוב. עשייה שיטתית מחזירה אותנו לקו החיים ומעלה באופן מיידי את תחושת החיים והאנרגטיות שלנו משום שתנועה היא תמצית החיים.חוק מספר 4: לממש את היעודהחיים הם נתינה. כל הכישרונות שבורכנו בהם ניתנו לנו רק כדי שניתן אותם חזרה ליקום ולאנשים שסביבנו. לכן, אנשים שמממשים את היעוד שלהם הם אנשים מאושרים בהרבה מאנשים שלא ממשים את עצמם משום שהם ממלאים את צו הבורא והוא לתת את מה שהם באמת יודעים לתת למען רווחת הכלל ורווחתם האישית.חוק מספר 5: לאהוב ולשמוחאהבה ושמחה הם תכלית החיים. אהבה מתחילה קודם כל באהבה עצמית וביכולת שלנו לשמוח ממי שאנחנו ללא צורך להתנצל על כך. מי שאוהב את עצמו מתחבר באופן אוטומטי למלוא עוצמת החיים ולשפע האדיר של החיים. מי שלא אוהב את עצמו חי בזיוף כרוני כל חייו ומדכא חלקים ניכרים מכוח החיים שבו.חוק מספר 6: ליצור את המציאותהחיים הם פלסטינה שעלינו לעצב אותה. החיים הם לחלוטין מה שאנחנו עושים מהם. מי שמניח הנחות שגויות לגבי החיים או שלא משנה את דעותיו לגבי החיים - לא יצליח לשנות דבר במציאות שלו. לעומת זאת, מי שמוכן לשנות את תפיסותיו לגבי החיים יגלה שהמציאות של החיים שלו היא כמו מראה שמשתנה במדוייק לפי גישותיו ולמעשה רוקדת טנגו צמוד בהתאם לאמונותיו הבסיסיות.חוק מספר 7: להיות בעל משמעתהמשמעות בחיים נובעת ממשמעת. ללא משמעת אין תחושת חיים אמיתית אלא רק ניוון ובסופו של דבר מוות פנימי. החיים האמיתיים קורים רק למי שיש לו משמעת פנימית והוא ממושמע לחלוטין לגבי עצמו ולגבי המטרות והתכליות שלו.וטיפ לסיום: 7 החוקים הרוחניים של החיים הם מתכון מעשי לחיים מלאי משמעות.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה