מהי שיטת רב-כוח וכיצד ניתן להשתמש בה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי שיטת רב-כוח וכיצד ניתן להשתמש בה? 

מאת   20/08/2008 |  נצפה 1758 פעמים


מהי שיטת רב-כוח וכיצד ניתן להשתמש בה? / מאת יואב ברנזוןהכמות כן קובעתבניגוד לדעה הרווחת, לכמות יש אפקט משמעותי הרבה יותר מאשר לאיכות. מספרים גדולים עושים רושם גדול מאשר מספרים קטנים ו"איכותיים".הכמות כן קובעת, בדיוק כפי שהגודל כן קובע, משום שהרושם הפסיכולוגי הראשוני הוא שטחי והוא מסוגל לתפוס רק את הדברים הנראים לעין במבט ראשון ולא את הדברים הנסתרים החבויים והעמוקים.שילוב כוחות הוא שיטת רב-כוחשיטת רב-כוח עושה שימוש יעיל בכמויות. שיטת רב-כוח היא למעשה שילוב מקסימאלי של כוחות כדי להגיע לכוח אפקטיבי וחזק במיוחד.כוח קטן מוביל להישגים מועטים. לעומת זאת, כוח משמעותי מאפשר מיקוח מעמדת כוח אמיתית, השגת דברים בקלות יחסית, עשיית רושם ראשוני מצוין, שליטה ודומיננטיות במתרחש ואלטרנטיבות מרובות המאפשרות רוגע ומיקוד רב.דוגמאות לשיטת רב-כוחשיטת רב-כוח מביאה לנו עוצמה בכל התחומים. למשל, לאדם שיש חברים רבים קל יותר להשיג עוד חברים. לאדם שיש כסף רב קל יותר להשיג עוד כסף. לאדם שיש הרבה הצעות עבודה קל יותר להתמקח ולקבל את תנאי שכר מצוינים. לאדם שיש קשרים רומנטיים רבים קל יותר לחזר ולהשיג עוד בני זוג, לאדם שמעסיק הרבה עובדים קל יותר להתעשר, לאדם שיש ידע רב יש גם השפעה גדולה יותר וכו'.רוב האנשים אינם עובדים לפי שיטת רב-כוח. הם מצטמצמים למספר אפשרויות וכוחות מוגבל ומועט - ולכן גם מגיעים להישגים מצומצמים. לעומת זאת, מי שמנצל את שיטת רב-כוח ויודע כיצד ליצור בריתות עם כוחות נוספים יגיע במהירות לאפשרויות רבות ומגוונות, מתוכן הוא יהיה חופשי לבחור את הטוב והמתאים ביותר עבורו.וטיפ לסיום: שיטת רב-כוח היא טכניקת מינוף כוח שמאפשרת לנו לצבור עוצמה גדולה מאוד בזמן קצר.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה