כיצד תצליחו לפתוח את הדלתות של החיים שלכם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד תצליחו לפתוח את הדלתות של החיים שלכם? 

מאת   20/08/2008 |  נצפה 1862 פעמים


כיצד תצליחו לפתוח את הדלתות של החיים שלכם? / מאת יואב ברנזוןדלתות סגורותאנשים שמרגישים שהחיים שלהם סגורים ועצורים - הם אנשים שסגרו את הדלתות שלהם אל מול העולם. הם חוששים, הם מפחדים, הם פסימיים - והתחושות הללו מצרות וסוגרות את עולמם.זכרו, דלתות סגורות הן תוצאה של סגירות עצמית. לכן, כדי לפתוח דלתות חדש, עליכם להיפתח תחילה לגישה פתוחה, מאמינה, חיוביות ואופטימית מאוד. רק כך תוכלו לצאת ממעגל הקסמים של תקיעות.היפתחו בעצמכם - ותגלו שהעולם נפתח אתכםברגע שאתם נפתחים לאפשרויות חדשות, לדרכים חדשות, לרעיונות חיוביים - לא רק שאתם משנים את הגישה שלכם אלא שאתם משנים גם את הגישה של העולם כלפיכם.שלחו לחמכם על פני המים. אל תחשבו יותר מדי לאן זה יוביל. פשוט תנו מעצמכם לעולם. תנו לעצמכם לגדול, להיפתח, להשתחרר ולהיות רפויים. ממקום של חיוביות, אמון, נתינה ופתיחות - רק דברים טובים יכולים לקרות לכם ולבוא אליכם.אל תפחדו להיות רחבים וגדוליםהדבר המעניין בחיים הוא שכשאתם מנסים להשיג דבר מה ואתם עסוקים במאמץ כלשהו - דלתות נפתחות לכם במקומות אחרים. זכרו, זה לא משנה איזה דלת אתם פותחים. ברגע שאתם פותחים דלת אחת, לפתע פתאום נפתחת דלת נוספת עבורכם במקום אחר.אל תחששו להיות רחבים וגדולים. אל תתעקשו לפתוח רק דלת מסוימת. אל תחשבו שאם לא הצלחתם לפתוח דלת ספציפית - סימן שהיקום אינו רוצה לתת לכם את מה שאתם מבקשים. אם רק תבינו שהיקום הוא עגול - תדעו שכל פעולה שאתם עושים חוזרת אליכם בסופו של דבר. לכן, עצם הניסיון לפתוח דלת כאן - תיפתח עבורכם באופן מיידי דלת במקום כלשהו אחר.וטיפ לסיום: היקום הוא חכם וגדול. הוא ישיב לכם רק טוב אם רק תעיזו לשלוח את לחמכם על פני המים.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה