מדוע עסקים מצליחים מדי זקוקים להדרכה ולהנחייה רגשית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע עסקים מצליחים מדי זקוקים להדרכה ולהנחייה רגשית? 

מאת   20/08/2008 |  נצפה 1839 פעמים


מדוע עסקים מצליחים מדי זקוקים להדרכה ולהנחייה רגשית? / מאת יואב ברנזוןהתוכנית העסקית והתוכנית הרגשיתכל עסק מצליח מבוסס על תוכנית עסקית מוצלחת אך גם על תוכנית רגשית מוצלחת. אם שתי התוכניות הללו אינן מופעלות במקביל - העסק ייפול בסופו של דבר.רוב העסקים מתמקדים בפאן העסקי - ולא בפאן הרגשי, ולכן רוב העסקים נופלים בסופו של דבר. רק מעט מאוד עסקים שורדים את השנים הראשונות ומחזיקים מעמד שנים רבות.עסקים מצליחים מדי הם עסקים שנוטים ליפול יותררוב האנשים אינם מבינים שדווקא עסק שמצליח במהירות הוא עסק שמועד יותר ליפול - כי מה שעולה מהר גם יורד מהר אם לא יודעים לשמור עליו.עסקים מצליחים מדי הם עסקים שיש להם תוכנית עסקית מזהירה וגאונית אבל תוכנית רגשית גרועה וחסרת מעצורים. זו הסיבה שהעסקים הללו נופלים - לא בגלל בעיה עסקית אלא בגלל בעיות רגשיות ופסיכולוגיות שקשורות בהפעלת העסק ובמה שעומד מאחוריו.הנחייה והדרכה צמודה מבטיחה יציבות רגשית וכלכליתאם יש לכם עסק מצליח מאוד - לכו לייעוץ צמוד וקבלו הנחייה מקצועית לאורך זמן בפאן הרגשי. עסק מצליח מדי מחייב פיקוח והכוונה רגשיים יותר מעסק רגיל הגודל לאט ובצורה טבעית.הדרכה והנחייה רגשית יבטיחו את היציבות הכלכלית של העסק המצליח שלכם ואת השרידות שלו בטווח הארוך וימנעו מצב של נפילה או קריסה מהירה אחרי עלייה מטאורית ומהירה מדי.וטיפ לסיום: עסק מצליח מדי הוא בדיוק כמו עסק כושל - שניהם אינם מנוהלים ביד מנוסה ויציבה מבחינה רגשית.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה