אושר והצלחה תלויים ביכולת שלנו לנוע קדימה ואחורה כמו בריקוד הטנגו
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אושר והצלחה תלויים ביכולת שלנו לנוע קדימה ואחורה כמו בריקוד הטנגו  

מאת   20/08/2008 |  נצפה 2620 פעמים


אושר והצלחה תלויים ביכולת שלנו לנוע קדימה ואחורה כמו בריקוד הטנגו / מאת יואב ברנזוןללכת קדימהיש אנשים שיודעים ללכת קדימה בחיים. אלה אנשים שאפתניים מאוד, נוקשים, מרוכזים בעצמם ותוקפניים. כל דבר עבורם הוא משימה להשיג, הם טכניים, חסרי רגישות וממוקדים במטרותיהם.אנשים שיודעים ללכת קדימה הם בדרך כלל אנשים שאינם יודעים ללכת אחורה. הם עקשניים, הולכים עם הראש בקיר, אטומים לביקורת ומפחדים ללכת בדרכים ששונות מהדרכים שהם מכירים.ללכת אחורהיש אנשים שיודעים ללכת אחורה בחיים. אלה אנשים רכים, פאסיביים, וותרניים ונוחים מאוד. ברגע הראשון של קושי הם יוותרו על מקומם לטובת מישהו אחר, הם עדינים מאוד, יצירתיים, רכים, מבולבלים ומתפזרים על מטרות שונות ומשתנות.אנשים שיודעים ללכת אחורה הם בדרך כלל אנשים שאינם יודעים ללכת קדימה. הם מוותרים לעצמם יותר מדי, הם מפחדים להעיז, הם נזהרים שלא לעצבן אף אחד וקשה להם להתמיד בכיוון אחד לאורך זמן רב.הקסם שבחיים - טנגו קדימה ואחורהחשוב להבין, שהחיים הם טנגו - תנועה קדימה ותנועה אחורה. לכן, מי שרק יודע ללכת קדימה בחיים, מחמיץ את הטנגו של החיים, כי הוא אינו יודע איך ללכת אחורה, איך לוותר, איך לשמור על פרופורציה, איך להשתחרר, איך להיות חכם, איך לחסוך באנרגיה יקרה ואיך להפסיד בקרב כדי לנצח במערכה כולה.לעומת זאת, מי שרק יודע ללכת אחורה בחיים מחמיץ גם הוא את הטנגו של החיים, כי הוא אינו יודע איך ללכת קדימה, איך לפרוץ, כיצד להעיז, איך לקחת את כל מה שמגיע לו מהחיים, איך להצליח, כיצד להיות מספר אחת, איך להתעקש, מדוע חשוב להיות קטנוני ואיך לחיות עד הסוף בלי פשרות.וטיפ לסיום: רק מי שיודע מתי ללכת קדימה ומתי ללכת אחורה יכול לרקוד את הטנגו האמיתי של החיים.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה