רוצים להצליח בזוגיות ובפרנסה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

רוצים להצליח בזוגיות ובפרנסה? 

מאת   20/08/2008 |  נצפה 2461 פעמים


רוצים להצליח בזוגיות ובפרנסה?למדו לתת 100% מאמץ - לא פחות / מאת יואב ברנזוןבשביל עובר בקושי לא צריך להתאמץהסיבה מדוע אנשים לא מגיעים להצלחה כלכלית או להצלחה זוגית היא מאוד פשוטה - הם אינם נותנים מאמץ ואינם משקיעים באמת. רוב האנשים חיים בבינוניות מתמשכת. הם שואפים להיות "בסדר" - אך לא יותר. הם מתאמצים בשביל עובר בקושי - לא בשביל 100, מעולה או מצויין.זכרו, בשביל עובר בקושי לא צריך להתאמץ. בשביל 70 - אפשר לחפף ובכל זאת להגיע. אבל בשביל ציון 100 - צריך להשקיע. ובשביל ציון 100 בכל המקצועות - צריך לקרוע את התחת, לא פחות.מי שרוצה ציון מעולה - חייב לקרוע את התחתזו פנטזיה לחשוב שאנשים מבוססים או עשירים או אוהבים הגיעו לעוצמה שלהם במזל, ברגע, בפוקס או בתחמון. אנשים שעשו את זה, הם אנשים שקרעו את התחת במשך 30 או 40 שנה ברציפות. הם לא "נתנו מכה" במשך שבוע או חודש ואז נחו 30 שנים. הם עבדו ועבדו ועבדו, וכך הם התקדמו.רבים חושבים - בטעות - שהדבר הטוב ביותר הוא להתעשר במהירות ולצאת לפנסיה מוקדמת בגיל 35. למעשה אין שטות גדולה מזו. אף אחד לא מתעשר בגיל 35 מסתם טיול בפארק. כדי להתעשר צריך להשקיע מאמץ אדיר - כי שום דבר לא בא בחינם, וכל אחד צריך לתת מעצמו משהו איכותי ביותר בתמורה לכמה מיליונים.תעבדו הכי קשה בעולם - וההצלחה שלכם תהיה וודאיתאם אתם רוצים להצליח - תשקיעו את נשמתכם ותתנו את כל המאה אחוזים שלכם במטרה. אם אתם רוצים להביא מדליה אולימפית - אתם צריכים להתכונן ברצינות להרבה מאוד עבודה. אבל זכרו, מי שמשקיע ברצינות, בשיטתיות ובתמדה לאורך שנים - לא יכול להיכשל, אלא רק להצליח.ההצלחה וודאית לאלה שמשקיעים, בדיוק כפי שהכישלון הוא וודאי לאלה שמזניחים את עצמם ומבזבזים את זמנם. לכן, בחרו כבר עתה להשקיע ואל תשחיתו את זמנכם בפנטזיות ריקניות על הצלחה מדומה. עבדו כמו שצריך - רק כך תגיעו לא רק להצלחה כלכלית ולזוגיות מבורכת אלא למיצוי אישי ולסיפוק פנימי עמוק בחיים. תתאמצו באמת - רק כך תגשימו את חלומותיכם.וטיפ לסיום: מה שאתם נותנים - חוזר אליכם חזרה. תנו השקעה - קבלו הצלחה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה