כדי להשיג דומיננטיות - עליכם ללמוד לחשוב אסטרטגית
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כדי להשיג דומיננטיות - עליכם ללמוד לחשוב אסטרטגית  

מאת   20/08/2008 |  נצפה 3058 פעמים


כדי להשיג דומיננטיות - עליכם ללמוד לחשוב אסטרטגית / מאת יואב ברנזוןהמשפיעים והמובילים הם אלה שכל הזמן רואים את המגדלורחשיבה אסטרטגית היא חשיבה מתוכננת לטווח ארוך הרואה מטרה ברורה לחלוטין בעתיד ומכוונת אליה ללא שום סטייה ימינה או שמאלה במהלך הדרך.אנשים משפיעים הם אנשים הממוקדים בתוכנוית מאוד ברורות ומוגדרות ואינם סוטים מהן אלא נאמנים אליהן לחלוטין. הם כמו קברניטים של ספינה השומרים כל הזמן על קשר עין רצוף עם מגדלור רחוק המכוון את דרכם בין הגלים הסוערים של הים ומגן עליהם מפני תהפוכות, הפרעות, סערות ורפיון ידיים.ללא תוכנית אסטרטגית לחיים - תמיד מישהו אחר ינהל אתכםללא מגדלור שאליו אתם נצמדים כל הזמן - מישהו או משהו אחר תמיד ינהל את חייכם ויסיט אתכם מהתוכניות שלכם. זכרו, בכל יום יש לנו הפרעות רבות העלולות להסיט אותנו מתוכניתינו המוצקה - לכן עלינו להיצמד לתוכנית שלנו בחוזקה ובנחישות.הדרך הקלה ביותר למנוע מאחרים להשפיע עליכם לרעה - היא לייצר אג'נדה חיובית משלכם, לבנות על בסיסה תוכנית ברורה ונהדרת ולהיצמד אליה בדיוק כמו קברניט הנצמד למגדלור הגבוה והמאיר, כדי שתוכלו להתמיד במאמצכם לממש את תוכניתכם תוך כדי התעלמות מכל ההפרעות שאחרים עשויים לשים לכם בדרך.חשיבה אסטרטגית תבטיח שאתם תובילו תמידמי שמניח לנסיבות או לאנשים אחרים לקבוע עבורו את החיים - אינו בעל תוכנית בכלל, או פשוט אינו מחוייב אליה מספיק. הוא אינו חושב אסטרטגית אלא חושב רק חשיבה מקומית ונקודתית, ולכן נאלץ רוב חייב להגיב לאירועים, ללכת אחרי אחרים ולכבות שרפות של הרגע האחרון.למדו להציב לכם יעדים ברורים לשנים הקרובות, למדו להיצמד אליהם ולבצעם צעד אחר צעד, למדו להיערך לשינויים או למשימות מראש - הפסיקו לחיות רק את הרגע הזה, אל תנסו לאלתר כל הזמן, אל תסתמכו על המזל.וטיפ לסיום: סוף מעשה במחשבה תחילה. חשבו חזק, עמוק ולטווח ארוך - וחייכם יתגשמו לפי התוכנית שלכם.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה