מדוע אחרים מצליחים להשיג את מה שאתם לא?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע אחרים מצליחים להשיג את מה שאתם לא? 

מאת   20/08/2008 |  נצפה 2177 פעמים


מדוע אחרים מצליחים להשיג את מה שאתם לא? / מאת יואב ברנזון"למה להם הכל בא בקלות ולי לא"?אנשים רבים משווים את עצמם לחיים של אחרים ומצפים לקבל בדיוק את מה שאחרים מצליחים לקבל, מבלי להבין כיצד ואיך אחרים השיגו את מה שהשיגו.זכרו, החיים אינם צודקים או שווים. החיים הם אישיים לחלוטין וכל אחד משיג רק את מה שהוא משיג בכוחות עצמו. לכן, אל תמשיכו להסתכל על אחרים ועל מה שהם משיגים בחיים - כי לא תקבלו דבר בדרך זו, אלא נסו לשאול את עצמכם איך אנשים אחרים משיגים את מה שהם משיגים.כמה אתה רוצה את מה שאתה רוצה?הסיבה המרכזית לכך שאינכם משיגים מהחיים את מה שאתם רוצים היא פשוטה: אינכם רוצים מספיק. רוב האנשים חושבים - בטעות - שהם רוצים מאוד, ומשום מה הם לא מקבלים את מה שהם רוצים.אלא שלאמיתו של דבר, כל דבר משמעותי וטוב שברצונכם להשיג יחייב אותם למאמצים הרבה יותר גדולים ממה שאתם משערים כרגע כדי להשיגו. זכרו, לרצות להשיג משהו פירושו מחוייבות טוטאלית, ומוכנות לעשות באמת הכל לשם כך. מי שקצת מרחם על עצמו, מחפף, מתבכיין, מזניח, סוטה מהמסלול, מרים ידיים בכישלון הראשון שקורה או מחפש רק את הדרך הקלה - לעולם לא יגיע למשהו משמעותי בחייו, ודאי לא להגשמת כל החלומות והמאוויים הגדולים שלו.משמעת ברזלמשמעת ברזל היא הדרך הפשוטה ביותר להשיג את מה שאתם באמת רוצים וחשוב לכם מאוד. משמעת עצמית היא גישה חסרת פשרות המתמקדת במטרה ומוכנה לעשות הכל, לאורך זמן, וללא שום ויתורים כדי להשיגה.כאשר אדם מחליט לממש מטרה מסויימת והוא נחוש לחלוטין להגיע אליה - הוא יגיע אליה בסופו של דבר, כי הוא מחוייב אליה לחלוטין והוא יודע מראש שהוא לא ייסוג ממנה, לא משנה מה יהיה המחיר. לעומת זאת, כאשר אדם מוכן לעשות רק פעולות אקראיות ומזדמנות לטווח קצר ורק כל עוד הן אינן פוגעות בנוחיות שלו, בהרגלים הישנים שלו או בצדקנות שלו - שלא יצפה להשגים מדהימים, שלא יבוא בטענות לאף אחד ושלא יחשוב שהוא באמת רוצה את מה שהוא רוצה.וטיפ לסיום: לרצות באמת משהו פירושו להחליט להשיג אותו ללא שום תירוצים - לא משנה מה יעמוד בדרכנו.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה