כיצד מתקדמים להצלחה בחיים ומהי תורת הבלתי אפשרי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד מתקדמים להצלחה בחיים ומהי תורת הבלתי אפשרי? 

מאת   20/08/2008 |  נצפה 2352 פעמים


כיצד מתקדמים להצלחה בחיים ומהי תורת הבלתי אפשרי? / מאת יואב ברנזוןהאפשרירוב האנשים אינם מתקדמים להצלחה משמעותית בחייהם משום שהם מאמינים רק באפשרי ולא בבלתי אפשרי. סגנון החשיבה והגישה שלהם מוגבלים לתבניות מוכרות, ולכן הם חיים רק במסגרת האפשרי.הבלתי אפשריהתקדמות אמיתית להצלחה מחייבת חשיבה מחוץ לקופסה, דהיינו אמונה בבלתי אפשרי. ברגע שאתם חושבים בצורה חדשה שנראית בתחילה כבלתי אפשרית אבל במהלך הזמן הופכת יותר ויותר כאפשרית - אתם מתחילים לבצע קפיצות הצלחה משמעותיות.כיצד מתקדמים להצלחה?מי שמאמין באפשרי בלבד לעולם לא יצליח. כל המצליחנים הם אנשים שמאמינים בבלתי אפשרי, מסמנים את הבלתי אפשרי כמטרה לגיטימית ואז מחפשים כל דרך להגיע אל הבלתי אפשרי.וטיפ לסיום: מי שמתמקד באפשרי - נשאר באפשרי. מי שמתמקד בבלתי אפשרי - במשך הזמן יקפוץ לשם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה