פחות משבועיים לאחר ההשקה - אלפי נרשמים לשירות emailnumber
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

פחות משבועיים לאחר ההשקה - אלפי נרשמים לשירות emailnumber  

מאת   11/08/2008 |  נצפה 2437 פעמים
חברת emailnumber הישראלית, מפתחת ומספקת פתרונות טכנולוגיים לתקשורת בין אנשים, מתכוונת להתחיל בימים הקרובים בסבב גיוס הון שני בקרב משקיעים (אנג'לים) פוטנציאליים. עד כה גייסה החברה כ-350 אלף דולר מאנג'לים בהם אורי שנער, נחמה רונן, נחום לנגנטל ודני רוטשילד. בסבב גיוס ההון השני מתכוונת החברה להשיג כשלושה מיליון ש"ח נוספים ממי שכבר השקיעו בחברה וממשקיעים חדשים. מטרת הגיוס השני נועדה לאפשר לחברה לשפר ולייעל את השירות הניתן למורידי האפליקציה ואף להמשיך בפיתוח פתרונות תקשורת חדשים. עד כה, כשבועיים לאחר השקת השירות בישראל, הורידו את האפליקציה כ-7,500 משתמשים.

שירות emailnumber מאפשר למשתמשים בתוכנות הדוא"ל הנפוצות לרבות: Outlook, Hotmail, Gmail ו- Walla להפוך את מספר הטלפון שלהם לכתובת הדוא"ל ללא סימן ה- @ וסיומות דומיין. בקרוב תושק הרחבה לשירות גם בתוכנות דוא"ל נוספות בהן Yahoo.

בשונה משירותים שונים ומגוונים שכבר מוכרים לציבור ושירותים שנחשפו בשבועות האחרונים, emailnumber הוא שירות חינמי, קל ליישום המצריך הורדת תוסף תוכנה שאינו מפריע למחשב או לתוכנת הדוא"ל. למשתמשים שאינם צמודים למחשבם האישי, מציע אתר הבית של החברה ממשק ידידותי למשלוח דוא"ל חינם לכתובת מספר הטלפון מכל מחשב.

מספר הטלפון המוקלד בשדה ה-TO של תוכנת הדוא"ל (למשל 052-1234567), הוא שם נוסף לכתובת הדוא"ל הנוכחית וכל חוקי הדוא"ל המוכרים חלים עליו. המוצר שפיתחה החברה ממיר את מספר הטלפון לכתובת הדוא"ל הרגילה ומשם הדוא"ל ממשיך ליעדו כרגיל. תוכנת emailnumber היאAdd-on ל- Outlook או Internet Explorer וככזו לא מתאפשרות מניפולציות זדוניות על האפליקציה. אפליקציית emailnumber פועלת בתוך תוכנת הדוא"ל בלבד, כשהודעות הדוא"ל היוצאות ממנה עוברות בנתיב הרגיל, דרך ספק האינטרנט.

רונן ענבר, סמנכ"ל השיווק של חברת emailnumber: "אין לנו ספק כי חינוך קהל לשירות חדש, שמצריך שינוי הרגלים, אינו דבר פשוט, אולם ההיענות עד כה בהחלט מעודדת אותנו ואנחנו מאמינים כי עם הזמן יותר ויותר אנשים יצטרפו לשירות וישנו את הדרך שבה הם שולחים הודעות דוא"ל. מטרת הגיוס הקרוב נועדה לאפשר לנו להמשיך ולשפר את השירות, לייעל את מערך השרתים שלנו ולהרחיב ולהוסיף פתרונות תקשורת בין אישית חדשים, לתועלת הציבור".


אודות emailnumber
חברת emailnumber היא חברה פרטית שהתאגדה בשנת 2006 במטרה לפתח ולספק פתרונות אפקטיביים למספר אתגרים תקשורתיים המקשים על התקשורת היום יומית בין אנשים. בראש החברה עומד אייל כרמלי, לשעבר משנה למנכ"ל דפי זהב ומי שיזם והקים את חברת האינטרנט שלה. כרמלי משמש כיום גם כיו"ר InfinityIT ודירקטור ב-ZAP. רונן ענבר, סמנכ"ל השיווק מגיע לחברה לאחר 5 שנים במיקרוסופט בהן מילא מגוון תפקידי ניהול בתחום הפיתוח העסקי ואף הקים את פעילות האינטגרציה של החברה. קודם לכן שימש במגוון תפקידי פיתוח וניהול פרויקטים בפרטנר וב-PWC. החברה פועלת בא.ת. נתניה.
משרד יחסי ציבור וייעוץ תקשורתי ושיווקי הוקם באוקטובר 2005 ומשרת מאז חברות טכנולוגיה מובילות וסטארטאפים בראשית דרכם המקצועית. המשרד מתבסס על ראייה שיווקית רחבה המחברת בין כל פעילויות השיווק והתקשורת הנדרשות לארגון. את המשרד מנהלת עינת מירון, בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-16 שנים בכל ערוצי המדיה השונים. http://www.meyron-mc.com/
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה