כמה אמיתות מפתיעות על ההבדל שבין עשירים לעניים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כמה אמיתות מפתיעות על ההבדל שבין עשירים לעניים  

מאת   10/08/2008 |  נצפה 2233 פעמים


כמה אמיתות מפתיעות על ההבדל שבין עשירים לעניים / מאת יואב ברנזוןהעניים הם פזרנים ואילו העשירים הם מחושביםבניגוד לחשיבה המקובלת, דווקא עניים הם אנשים שמתפתים יותר לאורח חיים נוצץ וראוותני מאשר העשירים. העניים הם אלה שיעשו קניות לא מחושבות ו"ספונטאניות", הם אלה שיבזבזו הרבה יותר ממה שיש להם, הם אלה שיוציאו כספים רבים על חיצוניות במקום על פנימיות, הם אלה שינסו לחיות את "החיים העשירים" על חשבון האוברדראפט בבנק והם אלה שיקחו על עצמם התחייבויות כספיות גדולות ופזיזות מבלי לחשוב על יום המחר.לעומת העניים, עשירים הם בדרך כלל אנשים שמאמינים בשפע לטווח ארוך, שמחושבים יותר בענייני כספים, שיש להם משמעת גדולה יותר על ההוצאות שלהם, שיחפשו את הזול והיעיל הרבה יותר מהנוצץ והבזבזני, שפחות יתרשמו "מהחיים העשירים" ושפחות יכניסו את עצמם לחובות כספיים.העניים מעדיפים כסף קל ואילו העשירים מודעים לערך הכסףעשירים הם אנשים שמודעים הרבה יותר לערכו של הכסף ולמאמצים המיוחדים שיש להשקיע כדי להשיגו, בעוד שהעניים הם אלה שחיים יותר בפנטזיות על השגת כסף קל, שמזלזלים בכסף ובחשיבותו, שחיים בתחושה שהם מרומים ומנוצלים כל חייהם מבחינה כלכלית, שסבורים שמגיע להם עוד ועוד ושאינם מוכנים להשקיע מעצמם באמת ולתת המון עבור מה שהם מצפים לקבל בחזרה מבחינה כלכלית.שימו לב, ככל שאתם מרוויחים יותר - סימן שאתם נותנים יותר מעצמכם בעבודה. לעומת זאת, ככל שאתם מחפשים את העבודה הקלה, את הראש הקטן, את סידור העבודה הנוח, את החפיף - כך תרוויחו פחות ופחות בחייכם.העניים מרימים ידיים בקלות ואילו העשירים מתמודדים עם קשייםהיכן שהעניים מרימים ידיים ואינם רואים את ההזדמנויות - שם בדיוק העשירים מרשים לעצמם לחלום, להתאמץ, להשקיע ולהגשים בסופו של תהליך את חזונם הכלכלי.ההבדל בין עשירים לעניים הוא שהענייים חושבים רק על היום ואילו העשירים חושבים על 10 השנים הבאות. זו הסיבה מדוע העניים נוטים להרים ידיים בקלות רבה מדי ומהר מדי. הם מצפים לכסף קל וכשזה לא קורה הם פשוט זונחים את תוכנויותיהם בתקווה לרווח קל ומהיר במקום אחר - מה שכמובן אינו קורה. דווקא העשירים הם אלה המודעים לקושי העצום שבהשגת כסף, ולכן הם מגיעים עם ציפיות אפסיות ומוכנות אדירה לעבוד, להשקיע, לפתח, לטפח, להתמיד ולהתמודד עם קשיים נוראיים ולאורך זמן רב מאוד בדרך להצלחה הכלכלית שלהם.וטיפ לסיום: אל תחכו שהכסף יגיע אליכם מעצמו. הוסיפו ערך משמעותי לעולם - ותקבלו חזרה סיפוק וכסף.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה