מהי הדרך הבדוקה להשיג את מה שאתם רוצים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי הדרך הבדוקה להשיג את מה שאתם רוצים?  

מאת   09/08/2008 |  נצפה 2355 פעמים


מהי הדרך הבדוקה להשיג את מה שאתם רוצים? / מאת יואב ברנזוןטבלת הבעד והנגדרוב האנשים אינם משיגים את מה שהם רוצים משום שיש להם יותר סיבות נגד מאשר בעד. כאשר אנו רוצים דבר מה, אולם אנו משכנעים את עצמנו שזה בלתי אפשרי, שזה אסור, שזה רע, שזה לא מגיע לנו, שזה לא בהישג ידנו - אנו מבטיחים בעצם שלא נשיג את הדבר הזה לעולם.לעומת זאת, אם בטבלת הבעד והנגד שלנו, הצד של הבעד הוא גדול בהרבה מהצד של הנגד - אנו נשיג את מטרותינו בסופו של דבר משום שאנו משוכנעים בכך עמוק בפנים.חפשו את כל הסיבות מדוע כןהשיטה הבדוקה להשיג את מטרותיכם היא לערוך תחילה טבלה של בעד ונגד, ולכתוב רשימה ארוכה ככל שתוכלו של נימוקים משכנעים בטור של הבעד.ככל שטור הבעד שלכם הוא ארוך יותר, ככל שאתם מסוגלים להמציא סיבות ונימוקים משכנעים יותר בצד של הבעד וככל שתשקיעו את מאמציכם להוסיף עוד ועוד סיבות ונימוקים רציונאליים של בעד ולא של נגד - כך תשיגו את מטרותיכם במהירות גדולה יותר.פולמוס חיובי יגרום לכם לשכנוע עצמיאם איננו משוכנעים בעצמנו ביכולת שלנו להשיג את מטרותינו - לא נשיגם. אם אנו ספקניים לגבי סיכויי ההצלחה שלנו - לא נצליח. אם כל מה שאנו עושים הוא רק לחפש סיבות מדוע לא נוכל להשיג את מטרותינו - אנו נישאר צודקים אך לא מסופקים ולא ממומשים.למדו כיצד לערוך פולמוס חיובי בתוככם. למדו כיצד לשכנע את עצמכם ולנמק לעצמכם מדוע אתם כן יכולים להשיג את מטרותיכם הרצויות. רק כך תוכלו להגיע אל היעדים והרצונות החשובים לכם.וטיפ לסיום: שכנוע עצמי הוא תנאי הכרחי להשגת מטרות בחיים.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה