מהו סטנדרט אישי וכיצד הוא משפיע על הבחירות בחיינו?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו סטנדרט אישי וכיצד הוא משפיע על הבחירות בחיינו? 

מאת   09/08/2008 |  נצפה 2316 פעמים


מהו "סטנדרט אישי" וכיצד הוא משפיע על הבחירות בחיינו? / מאת יואב ברנזוןסטנדרט אישי בינוני ונמוךסטנדרט אישי בינוני או נמוך פירושו שאדם מציב לעצמו רף בינוני או נמוך בחייו ואינו מכוון למטרות ולאיכות חיים גבוהה. אנשים בעלי סטנדרט אישי בינוני או נמוך אינם מוטרדים ממצבים של איכות חיים נמוכה, זוגיות פושרת או פרנסה דחוקה.חשוב להבין, שמי שמציב לעצמו סטנדרט חיים בינוני או נמוך אינו מודע כלל לאפשרויות שהוא מחמיץ, אינו מוטרד מכך שהם אינם ברי השגה ואינו סובל מכך שהוא אינו חי כמו שהוא יכול לחיות.סדנטרט אישי גבוהלעומת זאת, אנשים בעלי סטנדרט אישי גבוה הם אנשים שמציבים לעצמם רף גבוה לחיים - ואם הם אינם משיגים אותו הם מאוד מתוסכלים, כועסים, מעוצבנים ועצובים.מי שמציב לעצמו רף גבוה לחיים ואינו חי את אותו הרף - סובל. הוא מודע לאפשרויות שהוא מחמיץ, הוא חש שלא בנוח עם עצמו, קשה לו להתפשר עם המציאות שלו והוא מרגיש כאילו הוא חי ברמייה עצמית ובהכחשה אישית.כל הבחירות וההעדפות קשורות בסדנדרט האישיאיכות החיים שלנו קשורה בסטנדרט שאנו מציבים לעצמנו. כך למשל, אדם יהיה מאושר רק אם חייו עומדים בקנה אחד עם הסנטדרטים והערכים שהוא מחזיק בהם ומאמין בהם.ככל שהרף של אדם הוא נמוך יותר - כך קל לאדם להיות מאושר בחלקו, כי הוא אינו מרגיש שהוא חי בהחמצה או בהתפשרות. לעומת זאת, ככל שהרף של אדם הוא גבוה יותר - כך קשה יותר למצוא את האושר והסיפוק, כי נדרש ממנו הרבה יותר מאמץ כדי להשיגו.וטיפ לסיום: הסנטדרט האישי שלכם הוא זה שקובע באיזה דירה תחיו, באיזה מקצוע תעסקו, באיזה רכב תנהגו, עם אילו בני זוג תישנו ואיזה אוכל תאכלו.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה