מהי מנהיגות ומה היא דורשת?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי מנהיגות ומה היא דורשת? 

מאת   09/08/2008 |  נצפה 6088 פעמים


מהי מנהיגות ומה היא דורשת? / מאת יואב ברנזוןמנהיגות היא היכולת להיות לבדמנהיגות צומחת רק ממקום של בדידות ויכולת להתמודד ולגבור על משברים מורכבים, קשיים אישיים ותקופות של קושי פנימי. מנהיגים שתמיד מוקפים, מוגנים ונעזרים באחרים הם מנהיגים חלשים שקורסים ברגע הקושי הראשון.מי שלא יודע להיות לבד לגמרי, נטוש, בודד ומרוחק - אינו מסוגל לחוות את תעצומות הנפש הדרושות למנהיג אמיתי. מנהיגות נוצרת דרך קושי וחסך אדיר, דרך סבל והתמודדות אישית.מכות, השפלות ואמונה ללא פשרותכל המנהיגים הגדולים עברו תקופות קשות של מכות, השפלות והפסדים אדירים לפני שהפכו למנהיגים נערצים. כך למשל, בגין היה אופוזיציונר תמהוני במשך שנים ארוכות עד שהפך למנהיג מכובד ומקובל. רבין גלה אל המדבר הפוליטי במשך כעשור שנים עד שחזר להוביל את המדינה כמנהיג אמיתי.שרון היה מוקצה מחמת המיאוס ונדחק לשולי הפוליטיקה הישראלית שם שרד במשך שנים ארוכות עד שחזר למרכז הבמה הפוליטית כמנהיג קשוב, אחראי, מנוסה ובעל עוצמה אדירה.אחרי כל נפילה צומחת מנהיגות חזקה ואמיתית יותראחרי מצבים של משבר, בדידות, הרחקה, הפסד או קושי אישי - צומחת מתוכנו מנהיגות חזקה יותר. לאנשים שהם עטורי צלקות וניסיון יש כושר מנהיגות גדול יותר מאנשים שהם "עור חלק".נפילות, הפסדים וכישלונות מחסנים אותנו, מחזקים אותנו ומצמיחים מתוכנו את המנהיג הפנימי שלנו. זכרו, אי אפשר להיות מנהיג ללא חוויות קשות בחיים, כפי שאי אפשר לעזור לאחרים מבלי לדעת תחילה לעזור לעצמנו.וטיפ לסיום: מנהיגות אמיתית מתגלית רק במצבי משבר.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה