בחנו את עצמכם - האם אתם מתנהגים וחושבים כמו מספר 1 או כמו מספר 2?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בחנו את עצמכם - האם אתם מתנהגים וחושבים כמו מספר 1 או כמו מספר 2? 

מאת   09/08/2008 |  נצפה 1646 פעמים


בחנו את עצמכם - האם אתם מתנהגים וחושבים כמו מספר 1 או כמו מספר 2? / מאת יואב ברנזוןמספר 1 - עושהאנשים שהם מספר אחד הם אנשים עושים. הם מובילים, יוזמתיים, מתלהבים, ילדותיים, מחוספסים, אגרסיביים ופעלתניים. הם אינם עוצרים לרגע ואינם נחים לרגע - הם כל הזמן בתנועה ובעשייה.מבחינתם, כל העולם עומד לרשותם והם אמורים רק לקחת וליהנות ממנו. אנשי מספר אחד הם אנשים שרואים רק את עצמם, את כוחם ואת ההנאות והאינטרסים של עצמם, כי הם ממוקדים בעצמם.מספר 2 - מדבראנשים שהם מספר שתיים הם אנשים שמדברים ולא עושים. הם פוחדים לעשות, ולכן הם יותר נגררים אחרי אחרים, יותר מושפעים מאחרים, יותר שוקלים והופכים בדברים והרבה יותר מפחדים לקחת החלטות ולהתמודד עם החיים.אנשי מספר שתיים מפחדים לקחת אחריות בחיים שלהם. הם תמיד מסתתרים מאחורי אנשים שהם מספר אחד, למרות שמאחורי גבם הם תמיד מקטרים עליהם ומקנאים בהם. אנשי מספר שתיים הם איכותיים ועדינים מדי, ולכן הם פוחדים להתחכך בחיים האמיתיים ולפעול בתעוזה וכנגד הרוח.החכמה היא להיות גם 1 וגם 2אם אתם מספר אחד - מוטב לכם שתלמדו להיות גם מספר שתיים לפעמים כדי שתדעו לשתף פעולה עם אחרים, כדי שתדעו לשקול לפני שאתם פועלים, כדי שתדעו לפעמים להירגע ולהרפות קצת מהתשוקה הכפייתית שלכם לחיים.אם אתם מספר שתיים - מוטב לכם שתלמדו להיות גם מספר אחד לפעמים כדי שתדעו להוביל ולקחת אחריות, כדי שתדעו לנתב את חייכם ולשלוט עליהם, כדי שתעמדו מול החיים במקום להסתתר מפניהם וכדי שתהיו יותר אנרגטיים, מתלהבים ומחוברים לעוצמת החיים ולתשוקה לחיים.וטיפ לסיום: מספר 1 פועלים מתשוקה ומתחושות בטן. מספר 2 פועלים ממקום של חשיבה וראש.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה