מהי נאמנות עצמית בקריירה ובזוגיות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי נאמנות עצמית בקריירה ובזוגיות? 

מאת   09/08/2008 |  נצפה 3255 פעמים


מהי נאמנות עצמית בקריירה ובזוגיות? / מאת יואב ברנזוןהמזגזגיםהפסדים וטרגדיות תמיד מתחילות מזיגזוג, משינויים בלתי צפויים, מחוסר יציבות עצמית ומהעדר נאמנות לדרך. אנשים שכל שנה מחליפים עבודה או כיוון מקצועי נותרים בסופו של דבר חסרי פרנסה וביטחון כלכלי בחיים והם מחמיצים את היכולת לרכוש מומחיות מקצועית, מוניטין ושפע כלכלי.אנשים שבוגדים בבני הזוג שלהם או מחליפים בני זוג בתדירות גבוהה נותרים לבד או בקשרים שטחיים וחסרי משמעות, ומחמיצים את החיים הטובים ואת האהבה השלמה.חוסר משמעת, חוסר דרך וחוסר אידיאולוגיהשינויים בלתי צפויים בחיים נובעים מחוסר משמעת, מחוסר דרך בחיים ומהעדר אידיאולוגיה פנימית שתנחה ותדריך. אנשים שמתקשים ללכת בדרך מקצועית וזוגית אחת אלא כל הזמן פוזלים לצדדים, מנסים לטעום מהצד ועושים חלטורות הם בדרך כלל אנשים יצירתיים מדי, אינטואיטיביים מדי וחסרי מנוח או משמעת.הם כל הזמן זקוקים לריגושים חדשים, לחידושים בלתי פוסקים, לפטנזיות גדולות - במקום להבין שההנאה והסיפוק האמיתי בחיים נובע מהשקעה שגרתית, עמוקה, אמיתית ומלאת משמעות.איך יוצרים נאמנות עצמית בקריירה, בזוגיות ובחיים?נאמנות עצמית בקריירה, בזוגיות ובחיים בכלל קשורה קשר הדוק עם תוכנית פעולה לטווח הארוך. לאנשים שיוצרים לעצמם תוכנית חיים ארוכת טווח יש יתרון על פני אנשים ללא תוכנית. אנשים בעלי תוכנית לחיים מגנים על עצמם מפני פיתויים, קובעים לעצמם את גבולות הפעולה שלהם, יוצרים דרך ברורה וממוקדת ומתמידים בה כדי להגיע לתוצאות שהיא מבטיחה.לעומת זאת, אנשים שפועלים ללא תוכנית לחיים - הם אנשים בלתי מוגנים ועיוורים שבעצם חשופים להפתעות, לשינויים בלתי צפויים, לפיתויים שטחיים ומיותרים, לשטויות של רגע ולפנטזיות לא מציאותיות.וטיפ לסיום: אדם שנאמן לעצמו הוא אדם שקובע מהם האינטרסים והצרכים האמיתיים שלו - ונצמד אליהם בכל מחיר כל חייו.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה