מהו המקור לחשיבה שלילית?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו המקור לחשיבה שלילית? 

מאת   09/08/2008 |  נצפה 2003 פעמים


מהו המקור לחשיבה שלילית? / מאת יואב ברנזוןחשיבה שלילית נובעת מבחוץ - לא מבפניםבניגוד למקובל, חשיבה שלילית אינה דבר הנמצא בתוכנו אלא דווקא תופעה הנמצאת מחוצה לנו וחודרת אל תוכנו בכל פעם שאיננו חושבים באופן חיובי.חשיבה שלילית נובעת מבחוץ ולא מבפנים. איננו יוצרים חשיבה שלילית, בדיוק כפי שחיידקים מקיפים אותנו וקיימים בזכות עצמם ולא מכוח העובדה שאנו יוצרים אותם.מבפנים - כולנו אור ואור דוחה חושךעמוק בפנים, בתוך המהות שלנו, אנו אור. עמוק מבפנים אנו חיוביות צרופה, מוארת ועוצמתית. וכפי שידוע, אור דוחה חושך, כך שזה בלתי אפשרי שהחשיבה השלילית, כלומר חשיבה חשוכה, יכולה להימצא בתוכנו אלא היא רק יכולה להקיף אותנו מבחוץ.ככל שאנו מעניקים לעצמנו יותר אור מבפנים - כך אנו דוחים בקלות רבה יותר את החושך, כלומר את החשיבה השלילית. לכן, בכל פעם שאנו נותנים לעצמנו להאמין בחיובי כך אנו "מאירים" את חיינו תרתי משמע.המלחמה בשלילי היא המלחמה בחיצוניהטעות של אנשים רבים היא שבמסגרת המלחמה שלהם בשליליות - הם תוקפים את עצמם במקום לתקוף את החשיבה השלילית. הם מבקרים את עצמם ובאים בטענות לעצמם, למרות שהחשיבה השלילית אינה נמצאת בהם והם אינם יוצרים אותה.אם תבינו שהחשיבה השלילית אינה נמצאת בכם ואינכם אלה שיוצרים אותה - לא תבואו בטענות אל עצמכם ולא תשפטו את עצמכם. להפך, אתם תתחילו לחשוב בצורה חיובית ולדחות מעליכם כל חשיבה שלילית שבאה אליכם מבחוץ.וטיפ לסיום: הדרך לדכא ולגרש חשיבה שלילית חשוכה היא לעורר יותר ויותר חיוביות ואור מתוכנו.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה