מי שרוצה חופש אמיתי חייב להתחייב
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מי שרוצה חופש אמיתי חייב להתחייב  

מאת   09/08/2008 |  נצפה 1933 פעמים


מי שרוצה חופש אמיתי חייב להתחייב / מאת יואב ברנזוןככל שאתה מחוייב יותר - אתה חופשי יותר באמתהרבה מאוד אנשים מחפשים את החופש האמיתי. הם סבורים - בטעות - שחופש אמיתי הוא חופש טוטאלי. למעשה, אין טעות טראגית מזו. חופש אמיתי לעולם אינו חופש טוטאלי.רק כאשר אתם מרסנים ומגבילים את עצמכם - רק אז אתם מסוגלים להבין חופש מהו. רק מתוך מחוייבות, איפוק ומגבלה - החופש האמיתי בא לידי ביטוי, לא רגע אחד לפני כן.חופש אמיתי היא אוטונומיה ועצמאות מלאהחופש אמיתי הוא היכולת לרחף מבלי לעזוב את הקרקע, את המגבלות, את האחריות ואת המחוייבות לעצמנו, לחברה ולאחרים.מי שמרחף ללא אחריות - הוא רחפן אך לא חופשי. מי שנזרק ללא מחוייבות - הוא זרקן אך לא חופשי. מי שבועט ללא משמעת - הוא מרדן אך לא חופשי. חופש אמיתי היא האוטונומיה לפעול בצורה עצמאית לחלוטין, ובה בעת להיות מחובר לכולם.רק החיבור לקרקע מאפשר לנוע הכי רחוק לשמייםמי שרוצה חופש אמיתי חייב לקחת על עצמו אחריות אדירה. מי שרוצה להרגיש משוחרר וחופשי חייב להגביל את עצמו בצורה רצינית לעקרונות ולערכים. מי שרוצה להיות הכי חופשי שבעולם - חייב להיות בעל לב חיובי ולבן. מי שרוצה להיות חופשי ונטול דאגות - חייב להיות חיובי בכל רמ"ח אבריו.אם ברצונכם לגעת בשמים - הדרך לשם עוברת דרך שורשים עמוקים. ככל שאתם רוצים לנוע גבוה ולמעלה, כך אתם חייבים להעמיק את אחיזתכם בקרקע. ככל אתם רוצים להיות חופשיים יותר - עליכם להיות אמיתיים יותר, עמוקים יותר, אחראיים יותר וטובים יותר כלפי עצמכם וכלפי העולם. חופש ללא משמעת וללא חיוביות צרופה - הוא פיקציה שקרית לחלוטין, תמיד.וטיפ לסיום: אתם לא צריכים סמים כדי לחוות חופש אמיתי. אתם צריכים רק את הלב שלכם כדי להמריא אל השמיים.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה