מהי הדרך האפקטיבית והמהירה ביותר להצליח במשא ומתן?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי הדרך האפקטיבית והמהירה ביותר להצליח במשא ומתן?  

מאת   09/08/2008 |  נצפה 1881 פעמים


מהי הדרך האפקטיבית והמהירה ביותר להצליח במשא ומתן? / מאת יואב ברנזוןכל החיים הם משא ומתןכל החיים הם משא ומתן מתמשך - על כל דבר וכל עניין. גם דברים שנראים או נתפסים כבלתי ניתנים למשא ומתן - הם חלק בלתי נפרד מהמיקוח האנושי.רוב האנשים אינם מודעים לכך שבאמצעות משא ומתן, מיקוח והתעקשות ניתן להשיג כמעט כל דבר בחיים. יותר מכך, רוב האנשים אינם יודעים לנהל משא ומתן אפקטיבי, ולכן הם מוותרים מהר מדי ומוקדם מדי על הצרכים, הרצונות והשאיפות שלהם - עוד לפני שהמשא ומתן בכלל נוהל.טכניקת המשא ומתן האפקטיבית ביותררבים מאמינים שמשא ומתן דומה למשחק פוקר - מי שממצמץ ראשון הוא שזוכה ללא קשר למה שיש לו ביד. לאמתו של דבר, ההפך הוא הנכון. משא ומתן חייב להיות אמיתי כדי להבטיח הצלחה.לכן, טכניקת המשא ומתן האפקטיבית ביותר היא טכניקת קידום ותפיסת עמדות. טכניקת קידום ותפיסת העמדות היא טכניקה אמיתית, לא מזויפת, המאפשרת להשיג המון, במהירות ובקלות יחסית, הרבה מעבר למה שנתפס כאפשרי על פי ההיגיון, על ידי השתלטות מתוכננת מראש על עמדות כוח, טריטוריות ואפשרויות אלטרנטיביות - כדי להבטיח את הצלחת המשא ומתן עוד לפני שהחל.תכנון והכנה, תפיסת עמדות, כיבוש והצלחהכל משא ומתן מוצלח מתחיל מתכנון והכנה של דרכי פעולה אפשריים. הוא ממשיך במסע זהיר ועקבי של כיבוש עמדות כוח עוד לפני פתיחת המשא ומתן ומסתיים בניהול משא ומתן גלוי וקצר, ובעיקר - אפקטיבי, משום שתוצאותיו ידועות מראש.למשל, עובד שמנהל משא ומתן על שיפור תנאי שכרו לא יגיע לתוצאות משמעותיות אם לא יבצע הכנה מוקדמת למשא ומתן ויצור לעצמו עמדות כוח בארגון בו הוא עובד ומחוצה לו שיבטיחו שהוא יקבל את מלוא דרישותיו בכל מקרה.וטיפ לסיום: החכמה בניהול משא ומתן מצליח ואפקטיבי הוא בידיעת תוצאותיו כבר מראש, עוד לפני שהמשא ומתן אפילו התקיים.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה