בכולנו קיים כוח הרסני - כיצד נלחמים בו ומביסים אותו?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

בכולנו קיים כוח הרסני - כיצד נלחמים בו ומביסים אותו? 

מאת   09/08/2008 |  נצפה 1865 פעמים


בכולנו קיים כוח הרסני - כיצד נלחמים בו ומביסים אותו? / מאת יואב ברנזוןובחרתם בטובהבחירה הבסיסית ביותר של כולנו היא בין טוב לרע. למרבה הצער, רבים מטשטשים בכוונה את ההבדל שבין טוב ורע - למרות שההבדל ביניהם הוא הבדל תהומי - כדי לתת לעצמם צידוקים להמשיך בשליליות שלהם. זכרו היטב, חיים טובים וחיוביים לעולם אינם צומחים משורש שלילי, פסימי, ציני ושונא.מי שבוחר ברע - הופך את חייו למסע של הרס, רוע, שליליות, חוסר סיפוק אמיתי, כאב וסבל. לעומת זאת, מי שבוחר באופן אסטרטגי ללכת בדרך הטובה ולהיות אדם טוב - יהפוך את חייו למסע מדהים ולמעיין הולך ומתגבר של הצלחה, הישגים, מצויינות, הנאה, יופי, סיפוק ומשמעות.לעולם אל תטשטשו את ההבדלים בין הטוב לרענכון שהדבר הקל ביותר הוא לטשטש את ההבדל בין טוב ורע - אבל הדבר הנכון ביותר הוא ביותר הוא להבין את ההבדל בין הטוב והרע, ולהכריע ביניהם באופן ברור ומובהק.מי שמטשטש את ההבדלים בין החיובי והשלילי שבו ומחליט שהדבר ה"שלם" ביותר הוא לקבל את שניהם ולבטא את שניהם - עושה טעות גדולה, כי בכך הוא מחמיץ חלק גדול מהחיוביות שלו. שימו לב, אם ניתן כוח לשליליות שבנו - היא תכרסם, תפגע, תחסיר ותנטרל את החיובי שבנו עד שבסופו של דבר היא תאפיל על החיובי.אנשים בונים הם אנשים טובים - קודם לעצמם, אח"כ לאחריםאנשים הורסים הם אנשים שמופעלים רוב הזמן על ידי שליליות, על ידי חוסר אמונה ועל ידי פחדים. לעומת זאת, אנשים בונים הם אנשים המחוייבים תמיד ובכל מצב לחיוביות. הם מחוייבים לחיוביות כשיטת חיים, ולא לפי הנוחיות שלהם. הם מחוייבים לחיוביות כבסיס לחייהם, ולא כאופנה חולפת. הם מחוייבים לחיוביות משום שהם הבינו את כוחה ההרסני של השליליות.מי שחיובי - חיובי קודם כל לעצמו ולא רק לאחרים, כי חיוביות אמיתית מתחילה הכי קרוב אל עצמנו. מי שחיובי - חיובי כל יום, ולא רק כשהכל טוב ונעים. מי שחיובי - יודע להפוך מצבים שליליים וחסרי סיכוי למצבים חיוביים ומלאי השראה והצלחה.וטיפ לסיום: הדרך היעילה ביותר לעבור מהרס לבנייה היא ללמוד כיצד לטפח כל יום מחדש את החיוביות שבכם.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה