כיצד יוצרים אינטימיות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד יוצרים אינטימיות? 

מאת   09/08/2008 |  נצפה 6712 פעמים


כיצד יוצרים אינטימיות? / מאת יואב ברנזוןאינטימיות מהי?אינטימיות היא מצב נפשי של שקט ורוגע. מצב אינטימי הוא מצב שבו אדם מסוגל להביע את החלקים הרכים והשלווים שבו, כאשר אין שום דבר שטורד את מנוחתו והוא בשלום עם עצמו.אינטימיות בין בני זוג נובעת כאשר שניהם רגועים, מרוצים, שקטים וחיוביים. כאשר שום דבר אינו מפריע להם וכשהם בטוחים בעצמם. אינטימית באה לידי ביטוי ביחס עדין, בתקשורת שקטה ועמוקה, בהתייחסות מתמסרת, בסבלנות רבה וברוך הדדי.מתי האינטימיות נעלמת?אינטימיות נוטה להיעלם באופן מיידי במצבים של פאניקה, לחץ, היסטריה, חוסר אמונה, חשדנות, תחושה רעה או שליליות. כאשר אדם נכנס למתח, ללחץ או לעצבנות בחייו - הוא מאבד את הקשר האינטימי עם עצמו.אינטימיות בין בני זוג נעלמת כאשר אחד מהם או שניהם נכנסים למירוץ מתיש, ללחץ, לסדרה של יעדים גדולים מדי, לכוחנות, לביקורת, לשיפוטיות, לחוסר שביעות רצון, לנוקשות או לרצון חזק מדי להשיג דברים.כיצד מחזירים את האינטימיות?ניתן להחזיר אינטימיות שהייתה על ידי התרחקות ממוקדי לחץ ומתח בחיים, הקפדה על זמני מנוחה בחיי היום יום, ויתור על יעדים שאפתניים וגדולים מדי והפסקת הביקורת העצמית והשיפוטיות.אינטימיות מובילה לשביעות רצון יותר גדולה מהחיים, להנאות הקטנות שהן למעשה ההנאות הגדולות, ליכולת לנוח ולהעריך את הרגע, ליצירת רגעים של קסם, הרמוניה, אסטטיקה ויופי בחיים ולהמון רגעים של עדינות, הבנה ושקט.וטיפ לסיום: זה בלתי אפשרי ליצור אינטימיות כשמנהלים את החיים בצורה של מירוץ אינסופי מלא מתחים ולחצים.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה