כיצד עוברים מאגו לאינטגריטי?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

כיצד עוברים מאגו לאינטגריטי? 

מאת   09/08/2008 |  נצפה 2849 פעמים


כיצד עוברים מאגו לאינטגריטי? / מאת יואב ברנזוןמהו אגו?אגו היא גישה שכלתנית, פחדנית וחקיינית. אנשים שפועלים מהאגו הם אנשים שפועלים מממקום של פחד, הם עוסקים בגינוי ובהחלשת אחרים, הם כל הזמן חרדים לכוחם והם מתקשים לפרגן לאחרים או לעבוד בשיתוף פעולה עימם.אנשים שפועלים דרך האגו הם תמיד אנשים הלוקים בחוסר מקוריות, אנשים שמחפשים דברים שנחשבים ל"טובים" או "מקובלים" אבל לא באמת את מה שנכון וטוב עבורם, אנשים שמעריכים סמלי סטטוס, אפילו אם סמלים אלה גורמים להם לחוסר נוחיות ולהכבדה, אנשים מאוד כוחניים, כבדים, חלשים, טכניים ונוקשים.מהו אינטגריטי?אינטגריטי היא גישה רגשית, עוצמתית ומקורית. אנשים בעלי אינטגריטי הם אנשים ערכיים, הם אינם חיים בפחד אלא בביטחון, הם עוסקים בנתינה ובהעצמה של אחרים, הם אינם חרדים לכוחם אלא בטוחים מאוד בעצמם והם שמחים לשתף פעולה עם אחרים ולתמוך בהם.אנשים בעלי אינטגריטי הם תמיד אנשים מקוריים וייחודיים שאינם נוהגים "כמו כולם", הם מחפשים רק דברים שמתאימים להם כמו כפפה ליד ומתרחקים מכל מה שנחשב בעיני אחרים לבעל ערך. הם קלילים, חזקים, יצירתיים וגמישים מאוד.לעבור מאגו לאינטגריטיהמעבר מאגו לאינטגריטי קשור בערכים וברגש. מי שרוצה להיות בעל אינטגריטי חייב לקדש ערכים מוסריים כמו טוב לב, כנות, אמינות, אוטנטיות, מקוריות ונתינה.כשהמילה שלך היא מילה, כשאתה לעולם לא מפר התחייבויות, כשאתה מקפיד לפעול ממקום חיובי, כשאתה מסתכל על הטוב שבחיים, כשאתה פועל מהלב, כשאינך נוטר טינה, כשאתה מספיק בטוח כדי להיות כן ואמיתי גם אם תשלם על כך מחירים כבדים, כשאתה לומד לומר את הדברים האמיתיים ולעשות רק את הדברים הנכונים, כשאתה מאפשר לעצמך ליצור ולהיות אדם מקורי שבאמת נותן מעצמו, כשאתה נמנע מידע מושאל אלא יוצר את הערכים המוסריים שבהם אתה באמת מאמין, כשאתה נוהג לתת לעולם ולאנשים כמה שיותר כדי שגם להם יהיה טוב, כשאתה פועל למעל קידום דברים נעלים ויפים, כשאתה נמנע מלעשות דברים שאתה לא שלם איתם גם אם זה לא מקובל בחברה - אתה הופך יותר ויותר לאדם עם אינטגריטי, עם לב, עם ערכים ועם מוסר ייחודי.וטיפ לסיום: אינטגריטי פירושו לחיות בדיוק של מאה אחוז עם מה שאתה מאמין בו ומרגיש שנכון לך ומתאים בשבילך.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה