קרמיקה למטבח
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

קרמיקה למטבח 

מאת   05/08/2008 |  נצפה 15356 פעמים
מסתבר שהקרמיקה למטבח לא נגמרת ברצפה ובמשטחי העבודה.

האמנית אליס מרה מאנגליה, מעצבת מגוון מוצרי קרמיקה למטבח, קצת שונים. היא מכינה כלים סטנדרטיים יומיומיים, כמו צלחות, קערות וספלים ומוסיפה עליהם עיצוב מחודש ומקורי. בעבודה היצירתית שלה היא בעצם מביאה את כל עולם הקרמיקה של המטבח למקום חדש, ייחודי ומודרני יותר.
הטכניקה שלה היא טכניקת הדפסה דיגיטלית חדשה, המאפשרת הדפסת אובייקטים שונים באיכות גבוהה. כך למשל, יצרה קערות קרמיקה למטבח שמבפנים הן עטורות בצילומים של אנשים שניתלים על קצה הקערה, כאילו הם מנסים לטפס החוצה.
באותה הסידרה עיצבה האומנית אליס מרה מגשים מקרמיקה למטבח עליהם היא הדפיסה צילומים של בניינים מלונדון. גם על אגרטלים היא הדפיסה בניינים, כך שנוצרת הרגשה של בניין מיניאטורי מתוכו יוצאים פרחים בהתאם לבחירתנו.
מלבד סדרת הכלים למטבח ולבית, עיצבה מרה גם סדרת אריחי קרמיקה ייחודית למטבח, עליהם הדפיסה, בהתאם לאווירת המטבח, צילומים של כריים, כיור ופריטי בית נוספים ומגוונים.
השילוב החדש בין הקרמיקה הקלאסית לאומנות העכשווית נותן תחושה מאד אלגנטית, ללא תחושה של הגזמה או צעקנות כלל, מה שלפעמים נגרם מהסתכלות על פרטי אומנות מודרנית. למעשה, אומנות יצירתית זו היא מתאימה לעיצוב לאנשים שלא אוהבים להרגיש שהבית שלהם יכול היה להיות מוזיאון.
סטודיו קרמיקה היא היצרנית הגדולה בישראל של אריחי קרמיקה, המלטשת הגדולה בארץ של אריחי פורצלן והסיטונאית הגדולה בישראל.
החברה מייצרת אריחים ומוצרים נוספים כמותג פרטי עבור חברות אחרות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה