מהי הסכנה הטמונה בהגשמת חלומות?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי הסכנה הטמונה בהגשמת חלומות? 

מאת   25/07/2008 |  נצפה 2033 פעמים


מהי הסכנה הטמונה בהגשמת חלומות? / מאת יואב ברנזוןרצף של כיבושים - בלי הנאותרוב האנשים מתקשים להגשים את החלומות שלהם, והם חיים כל חייהם בהמתנה ובתקווה לרגע הנכסף. התקווה הזאת מחזיקה אותם, מתדלקת אותם ומאפשרת להם להמשיך ולחיות במטרה שיום אחד דברים ישתנו.לעומת זאת, אנשים שרגילים לכבוש יעדים, להגשים חלומות, להתגבר על קשיים גדולים ולעשות את הבלתי אפשרי עלולים להיקלע למערבולת של כיבושים ומימושים - בלי ההנאה הכרוכה בכך.מיאוס מהחיים או צורך עמוק?הגשמת חלומות היא צורך עמוק של כל בני האדם. אלא שהגשמת חלומות מהירה מדי, עלולה לגרום למיאוס מהחיים ולתחושה ריקנית שלא נותרו עוד חלומות לממש ותקוות להגשים.דווקא אצל אנשים מצליחים מאוד קיימת תחושה של ריקנות שנובעת מהגשמה מהירה של חלומות ומקושי להינות מתהליך ההגשמה והמימוש. מצליחנים מדי עלולים לאבד את טעם ההצלחה, מרוב שהם מצליחים.הגשמת חלומות נכונההגשמת חלומות צריכה להיעשות בצורה מדורגת. שימו לב, חוסר הגשמה של חלומות יוצר תסכולים וכעסים פנימיים עמוקים, אבל גם הגשמה מהירה מדי של חלומות עלולה להוביל לריקנות ולתחושה של "מה הטעם".הגשמת חלומות נכונה אינה סדרה מהירה ואגרסיבית של כיבושי חלומות אלא הנאה ומימוש של חלום אחר חלום. קצב מהיר מדי של הגשמת חלומות הוא אגרסיבי ושטחי ומוביל לתחושת ריקנות.וטיפ לסיום: לפני שאתם רצים להגשמת החלום או המטרה הבאה - נסו להינות עד כמה שניתן מזו שרק עתה הגשמתם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה