במקום להתמכר רק לחידושים - למדו להעמיק את חייכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

במקום להתמכר רק לחידושים - למדו להעמיק את חייכם  

מאת   25/07/2008 |  נצפה 1734 פעמים


במקום להתמכר רק לחידושים - למדו להעמיק את חייכם / מאת יואב ברנזוןרוחב וגובה"אנשי רוחב" הם אנשים שעוסקים בהרבה נושאים בצורה שטחית בלבד. לעומתם, "אנשי גובה" הם אנשים המתמחים ומעמיקים במספר תחומים.זכרו, אנשים שאינם יודעים להעמיק בחיים - מכורים כל הזמן לחידושים ולשינויים. במקום לצמוח לגובה - הם מתפזרים לכיוונים שונים. במקום להשריש שורשים - הם מרחפים ומתבלבלים. במקום להתמקד ולהעמיק - הם רק מגרדים את פני השטח של החיים. במקום לדעת ולהרגיש - הם ממשיכים לנחש, להרהר, להמר ולהתפלסף.לשלוח שורשים עמוק באדמהאם ברצונכם לקנות אחיזה חזקה ויציבה בחיים - עליכם לשלוח את השורשים שלכם עמוק באדמה. אם ברצונכם למצוא משמעות לחייכם - עליכם ללמוד להעמיק את עצמכם.רק ברגע שאתם הופכים מאנשי רוחב לאנשי גובה - אתם מגלים את היופי של החיים. רק כשאתם פועלים מהמקום העמוק שבכם - לכל פעולה שאתם עושים ישנה השפעה עצומה, כי מאחורי מעשיכם שוכנת מודעות, עוצמה ורגש גדולים.הפנמה קשורה בחזרתיותכשאתם קוראים ספר פעם אחת, אחת נוגעים רק ברובד השטחי שלו. לכן, אתם מסוגלים להבינו רק בצורה שטחית, ולהפיק ממנו מעט מאוד. לעומת זאת, כדי להפנים את הספר באמת, עליכם לקרוא בו שוב ושוב, מספר לא מבוטל של פעמים. זכרו, הפנמה של עומק ושל אמת קשורה קשר הדוק ביכולת שלכם לחזור שוב ושוב על אותה הפעולה עד שאתם מרגישים באמת מלאים ועמוקים.אל תברחו מהר מדי אל החידוש ואל החדש. אל תתמכרו רק לחידושים. חידושים זה דבר נפלא, כל עוד אתם יודעים גם להעמיק ולמצות את מה שקיים כרגע בחייכם. מי שבורח אל החידוש כי הוא אינו מסוגל להעמיק בקיים - נותר תמיד איש רוחב העסוק בדברים השטחיים והשוליים של החיים.וטיפ לסיום: הפכו לאנשי גובה עמוקים ויציבים. העמיקו את המגע שלכם עם עצמכם ועם העולם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה