מהו קסם הנתינה ומדוע אנשים פוחדים לתת מעצמם?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו קסם הנתינה ומדוע אנשים פוחדים לתת מעצמם? 

מאת   25/07/2008 |  נצפה 1899 פעמים


מהו קסם הנתינה ומדוע אנשים פוחדים לתת מעצמם? / מאת יואב ברנזוןסינדרום ראיון העבודהרוב האנשים פוחדים לתת מעצמם עד הסוף - ולכן הם מקבלים מעט מדי מהחיים. הם לא מרוצים מהחיים שלהם כי הם רוצים הרבה יותר, אבל הם לא יודעים כיצד להשיג זאת כי הם מסרבים לתת עבור כך, לשלם, להתאמץ, לשים את עצמם שם באמת.למשל, בראיון עבודה מקובל שהמרואיין ישקיע ויעשה מאמצים כדי לתת את המיטב שלו ולעבור את הראיון בהצלחה. למרבה הפלא, בחיים האישיים והזוגיים אנשים רבים אינם נותנים את המיטב שלהם בשל החשש להיות פראיירים או בשל הפחד להיתפס כנותנים יותר מדי - וכך בדיוק הם מחמיצים את ההזדמנות לקבל דברים נפלאים בחזרה.פוחדים להיות פראייריםנתינה היא קסם. היא גורמת לנו להרגיש טוב, וגם לאנשים שלהם אנו נותנים. אלא שאנשים רבים מפרשים נתינה כסוג של פראייריות.אלה אנשים שנותנים מעט - ומייד מצפים לתמורה. הם אינם מבינים שרק אם הם יהפכו את הנתינה שלהם להרגל קבוע, ויתרגלו את עצמם לתת בצורה נכונה ומכל הלב, הם יתחילו לקצור פירות הולכים וגדלים יותר ויותר.אנשים נותנים הם אנשים מצליחים וחזקיםהאנשים המאושרים והמצליחים באמת בעולם הם תמיד אנשים שנותנים מעצמם המון. הם אינם חוסכים, אינם מתקמצנים, הם אינם חוששים לתת גם כשהם אינם מקבלים דבר בחזרה, הם פשוט פתוחים לנתינה ולכן הם האנשים שגם מקבלים הכי הרבה ומשיגים הכי הרבה מהחיים.למדו לתת מכל הלב, בלי חשבון וללא התחשבנות. למדו לתת מעצמכם - לא משנה מה תהיה התוצאה. אל תעצרו את הנתינה שלכם בגלל חישובים או פחדים. פשוט למדו לתת מעצמכם מנטלית, פיזית, אסטטית, פילוסופית ורגשית - אפילו אם תקבלו על כך ביקורת או לא תקבלו דבר בתמורה. במשך הזמן תגלו את הקסם האמיתי והעמוק שבנתינה.וטיפ לסיום: מי שמתמיד בנתינה עוד ועוד - יקבל תמורה אדירה בחזרה עד כדי שיטפון.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה