מהי נוסחת ההצלחה שלכם לחיים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי נוסחת ההצלחה שלכם לחיים? 

מאת   25/07/2008 |  נצפה 2155 פעמים


מהי נוסחת ההצלחה שלכם לחיים? / מאת יואב ברנזוןמהי נוסחת הצלחה?נוסחת ההצלחה היא נוסחה שקיימת בכל אדם. היא משתנה מאדם לאדם, כי היא ייחודית ואישית לחלוטין. הנוסחה משקפת למעשה את התמצית, את המהות, את החותם האישי של כל אדם.נוסחת הצלחה דומה לטביעת אצבע. כל אדם יכול לחפש אותה ולמצוא אותה כדי להצליח בחייו. ברגע שאדם מפצח את נוסחת ההצלחה שלו ומוצא את "הקוד" האישי שלו - הוא יכול להתקדם, לפרוץ ולהצליח בצורה יוצאת מהכלל.נוסחת ההצלחה בעסקיםכל אדם מסוגל להצליח בגדול רק בעבודה שאותה הוא אוהב ושטבועה בו מרגע לידתו. לכן, במקום לחקות אחרים ולהיות כמו אחרים - נסו למצוא את הדבר שאתם אוהבים לעשות וממילא עושים באופן הטבעי והמשוחרר ביותר.מה הדבר שאתם ספונטאניים בו, שהוא בעצם אתם, שאתם מסוגלים לעשות אותו באופן טבעי לחלוטין וללא תכנון, שאתם עושים אותו כבר שנים, שאתם מבינים אותו, נמשכים אליו ומסוגלים להעמיק בו עוד ועוד. מה הדבר שמייד מעורר אתכם ומצית התלהבות בכם. מהו הדבר שאנשים תמיד אמרו לכם שאתם טובים בו ושהיה לכם קל להיות בו טובים.נוסחת ההצלחה באהבהכל אדם מתחבר לאנשים בצורה ייחודית ודרך תדר מסוים מאוד. נסו להיזכר מה הוביל אתכם להצלחות רומנטיות בעבר. מאיזה מקום באתם. מה הרגשתם. מה הייתה הטכניקה שלכם ומה הייתה הגישה שלכם.פיצוח הקוד הרומנטי שלכם קשור בזיהוי הארכיטיפ הזוגי שאליו אתם נמשכים, מה מצית אתכם ומה מכבה אתכם בבני זוג פוטנציאליים, היכן אתם מרגישים שיש לכם יתרון יחסי והיכן חיסרון, באיזה מצבים אתם אוהבים להתבטא, לפעול, ליזום מבחינה רומנטית והיכן אתם נסגרים ונתקעים, עם איזה אנשים יש לכם יותר ביטחון ועם איזה פחות, מה קל לכם יותר ומה קל לכם פחות ביצירת קשרים רומנטיים.וטיפ לסיום: לפעמים לוקח שנים כדי לפצח את "הקוד האישי" שלנו. אולם מרגע שהקוד פוצח - השערים נפתחים וההצלחה מגיעה אלינו במהירות ובקלות.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה