אל תאמינו לאמירות שליליות שנאמרות כלפיכם
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אל תאמינו לאמירות שליליות שנאמרות כלפיכם  

מאת   23/07/2008 |  נצפה 1956 פעמים


אל תאמינו לאמירות שליליות שנאמרות כלפיכם / מאת יואב ברנזוןהמערכת הרגשית סופגת הכלהמערכת הרגשית שלנו סופגת כל מה שנאמר לנו - טוב או רע. היא אינה מסננת דבר, ולכן היא חשופה לא רק להשפעות חיוביות אל גם להשפעות שליליות.בתור ילדים - וגם כמבוגרים - אנו נוטים להקשיב לדמויות סמכותיות מאתנו, כמו למשל הורים, מחנכים, רופאים או בוסים ולהאמין במה שיש להם לומר עלינו, גם אם זה לא נכון או לא אמיתי.עליכם להאמין רק במה שטוב לכםלמרבה הצער, אנשים רבים במהלך חייכם יאמרו לכם דברים שליליים והרסניים עליכם - דברים שאין בהם דבר כדי לתרום לכם, לשפר את חייכם או להעלות אותכם לדרך טובה יותר.למשל, המורה שלכם בבית הספר היסודי אמר לכם שאתם אף פעם לא תהיו תלמידים מעולים או המפקד בצבא אמר עליכם שאתם חסרי חוט שדרה או שהבוס שלכם אמר עליכם שאתם לא יעילים או שהרופא שלכם אמר לכם שלא תצליחו להתגבר על מחלה מסויימת.אמירות שליליות אינן טובות לכםזכרו, אמירות שליליות כאלה אינן טובות לכם כי הם אינן תורמות לכם. שימו לב, אין לכם שליטה על מה שאנשים אומרים לכם או עליכם אבל יש לכם שליטה במה שאתם בוחרים להאמין.האמינו רק במה שטוב לכם ומקדם אותכם - והתעלמו מאמירות או הצהרות שליליות כלפיכם. למדו לסנן מתוך סך הדברים שאנשים אחרים אומרים לכם רק את הדברים הטובים כדי שהמערכת הרגשית שלכם תאמין רק בטוב ולא ברע.וטיפ לסיום: אל תתייחסו לכל דבר שלילי שאומרים עליכם - ברוב המקרים זו בסך הכל דרך להחליש אותכם.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה