5 טיפים כיצד ליצור יותר זמן?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

5 טיפים כיצד ליצור יותר זמן? 

מאת   21/07/2008 |  נצפה 1900 פעמים


5 טיפים כיצד ליצור יותר זמן? / מאת יואב ברנזון(1) לפעול לאטהדרך הטובה ביותר לייצר יותר זמן היא דווקא לפעול לאט יותר. שימו לב, ככל שאתם רצים יותר מהר ולחוצים יותר - כך אתם למעשה מאבדים זמן. זמן נמדד לא רק בגודל אלא גם באיכות, וממד הזמן קשור באופן הדוק בהנאה, בהרפייה, בעומק ובכייף.(2) לעבוד פחותאל תשקיעו את כל חייכם רק בעבודה, אלא מצאו לכם את השעות הפנויות שבהן תוכלו לשלב בחייכם פעילות מהנה. זמן האיכות שלכם ייצור עבורכם תחושת זמן רבה יותר ויאפשר לכם להעשיר את חייכם.(3) לא לחפש את "הכי זול"אל תבזבזו את כל הזמן שלכם רק כדי לחסוך כסף. חשבו גם על הזמן כעל כסף, ועשו איזון נכון בין הזמן שאתם משקיעים בחיפוש ומציאת המוצרים הזולים ביותר לבין הזמן שאתם מאבדים עקב כך.(4) לרכוש זמן בכסףזמן ניתן לרכוש בכסף. רכשו שירותים שיחסכו לכם זמן והשתדלו לעשות רק את מה שאתם באמת טובים בו. את כל היתר השאירו לבעלי מלאכה ומקצוע אחרים שיחסכו לכם זמן יקר וגם יבצעו את המטלות הללו בצורה טובה מכם.(5) להתייעלחפשו כל הזמן דרכים לייעל את חייכם ולפשט אותם במקום לסבך אותם ולהפוך אותם למורכבים. אחת הסכנות הגדולות של העידן המודרני הוא סיבוך. עשו כל מאמץ כדי להשאיר את הפשטות בחייכם, והמנעו מכל הצעה שבאה לסבך את חייכם.וטיפ לסיום: זמן הוא המשאב היקר ביותר בחיינו - יותר מכל משאב אחר. לכן, אדם לא נמדד בכמות הכסף שלו אלא במידת הזמן שנותרה לו לחיות.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה