מה ההבדל בין הצלחה למולטי-הצלחה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מה ההבדל בין הצלחה למולטי-הצלחה? 

מאת   21/07/2008 |  נצפה 1615 פעמים


מה ההבדל בין הצלחה למולטי-הצלחה? / מאת יואב ברנזוןהצלחה קשהכל האנשים מנסים להצליח אך רוב האנשים מתקשים מאוד להצליח. הסיבה לכך היא שהם מנסים להצליח בתחום מסוים או בנושא מסוים בלבד והם מפעילים את כל המאמצים לשם כך מבלי להתבונן מסביב ולראות את התמונה הגדולה.מולטי-הצלחהכדי להגיע להצלחה אמיתית אסור להתרכז רק בתחום מסוים. יש לבצע מכלול של צעדי הצלחה או "הצלחה משולבת". מולטי-הצלחה היא גישה שמאפשרת הצלחה קלה משום שהיא מתייחסת להצלחה כמכלול ולא רק כחלק מסוים בחיים.הדרך הקלה והנכונה להצלחההצלחה היא השקפת עולם ולא פרויקט לחודש חודשיים. מי שמאמץ את עקרונות ההצלחה כהשקפת חיים כוללת - יגלה שהדרך להצלחה קלה משום שהיא כוללת את כל מרכיבי החיים ולא רק הצלחה בתחום מסוים.וטיפ לסיום: כאשר אתם מיישמים את עקרונות ההצלחה לכל תחומי החיים אתם מגלים שההצלחה קלה יותר, כי היא מערכתית. בעוד שאם אתם מנסים להצליח בחלק אחד בחיים, אבל בכל יתר תחומי החיים את בינוניים או חלשים - ההצלחה שלכם תהיה קשה מאוד, וברוב המקרים אף בלתי אפשרית וחמקמקה.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה