מהי אורגניות ומדוע היא קריטית להצלחה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהי אורגניות ומדוע היא קריטית להצלחה? 

מאת   21/07/2008 |  נצפה 1793 פעמים


מהי אורגניות ומדוע היא קריטית להצלחה? / מאת יואב ברנזוןאורגניות ומלאכותיותאורגניות היא תהליך טבעי שתמיד מביא לתוצאות משום שהוא בנוי על בסיס נכון והוא צומח מלמטה למעלה. מלאכותיות היא תהליך קטוע, טכני ולא קשור שנובע מלמעלה או מהצדדים - ולכן בדרך כלל הוא אינו מצליח.אורגניות - תהליך טבעי שהוא חלק ממכלולאורגניות הוא תהליך טבעי שקשור לקרקע, קשור לאנשים ומחובר אליהם. למשל, להפוך עקרת בית שאין לה שום נטייה, רקע או משיכה למכירות ולשיווק לאשת מכירות אגרסיבית של מוצרי צריכה רב-שכבתיים זהו תהליך לא אורגני אלא טכני ומלאכותי שאינו קשור לשום דבר. לעומת זאת, להפוך אישה שנהנית להתלבש והיא בעלת טעם מעולה לסטייליסטית זהו תהליך אורגני, טבעי ונכון.הצלחה אורגניתהצלחה חייבת שורשים. אם אתם מנסים להצליח בצורה לא אורגנית - קרוב לודאי שתבזבזו אנרגיה רבה לשווא ותעשו טעויות לרוב. לעומת זאת, אם אתם נמצאים בתהליך אורגני, הסיכויים שלכם להצליח הם מאוד גבוהים, כי כל שלב הוא טבעי לכם, ולכן כל צעד שתעשו קדימה יקרב אתכם להצלחה שלכם בקלות רבה יותר.וטיפ לסיום: במסגרת תהליך ההצלחה שלכם, אל תתעלמו או תשכחו לעולם מי אתם. הקפידו לשמר את מי שאתם כדי להצליח באופן אורגאני.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה