מי הם השבטים החדשים של העידן הבא?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מי הם השבטים החדשים של העידן הבא? 

מאת   21/07/2008 |  נצפה 2216 פעמים


מי הם השבטים החדשים של העידן הבא? / מאת יואב ברנזוןהעידן הנוכחי - מדינות, לאומים, שבטים, משפחות ותרבויותהעידן הנוכחי הוא עידן של מדינות, לאומים, שבטים, משפחות ותרבויות שונות. כל אדם שחי בעידן שלנו שייך במידה רבה לאחד או לכל הקבוצות הללו.חלק מרכזי בזהות שלנו מוכתב לנו למעשה בשל מקום לידתנו, מוצאנו והשתייכותינו המשפחתית או השבטית-לאומית. ההכתבה הזו היא כה חזקה עד שכמעט אין אפשרות להתיר אותה מבלי ליצור נתק ממשי ומעין "בגידה" בינינו לבין המדינה, המשפחה או הלאום.העידן הבא - משפחות-על, שבטים גלובליים, תרבויות מאקרוהעידן הבא יהיה שונה מהעידן הנוכחי בכך שהמבנים החברתיים שלו ישתנו מאוד. במקום מדינות, לאומים, שבטים ומשפחות גרעיניות תהיינה קבוצות אחרות שהבסיס לקיומן תהיה בחירה חופשית והזדהות רגשית אמיתית.משפחות-על הן משפחות הקיימות בכל רחבי העולם וחברים בהן אנשים המזדהים עם אותה צורת חשיבה או עם אותו אורח חיים. שבטים גלובליים ותרבויות מאקרו הן קבוצות אנשים בכל רחבי העולם החולקות פילוסופיית חיים משותף, אורח חיים דומה וערכים רגשיים זהים.בדרך לעידן הבאבעידן הנוכחי ההשתייכות האישית נקבעת לפי עולם שפועל במונחים של מיקרו ומקומיות ולפי צורת חשיבה של הכרח וביולוגיה. בעידן הבא ההשתייכות האישית תיקבע לפי עולם הפועל לפי מונחים של מאקרו וגלובליות ולפי צורת חשיבה של בחירה, חופש והזדהות רגשית.בעידן הבא כל אדם יוכל לבחור את ההשתייכות הרגשית שלו - במקום להיבחר על ידה. המשפחה הגרעינית-גנטית שלו לא תהיה עוד כלוב סגור ללא מוצא אלא רק נקודת פתיחה בדרך למשפחות-על חדשות ומתאימות יותר עבורו.וטיפ לסיום: אין סיבה לאלץ את עצמך לחיות בשבט או במשפחה הגרעינית שאינך מזדהה עם ערכיה או עם אמונותיה.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה