תפקיד ההורים הוא להעניק לילדים תשתיות חזקות
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

תפקיד ההורים הוא להעניק לילדים תשתיות חזקות  

מאת   21/07/2008 |  נצפה 2040 פעמים
תפקיד ההורים הוא להעניק לילדים תשתיות חזקות / מאת יואב ברנזוןבניית תשתיותהשלב הבסיסי והראשון ביצירת זוגיות ומשפחה היא יצירת ובניית כל התשתיות המנטאליות, הרגשיות, הנפשיות והכלכליות ששני בני הזוג זקוקים להם.למרבה הטרגדיה, רוב הזוגות מקימים משפחה עוד בטרם יש להם תשתיות ראויות לעצמם. כתוצאה מכך אין להם מה להעביר ומה לתת לילדים, וחמור מכך - הם למעשה נשענים במידה רבה על הילדים וגוזלים מהם כל מה שהם יכולים.העברת תשתיותהבאת ילדים לעולם היא למעשה מחויבות להעברת תשתיות ראויות לילדים. העברת תשתיות פירושה נתינה חומרית, מנטאלית ורוחנית לילדים כדי שיוכלו להצליח בחיים.למרבה הטרגדיה, זוגות רבים אינם מעניקים תשתיות ראויות לילדים. הם אינם מפתחים ביטחון עצמי לילדים, אינם מעניקים אהבה אמיתית לילדים, אינם תומכים כלכלית בילדים ואינם מעבירים את הערכים הבריאים והנכונים לילדים.כיצד מתבצעת העברת לפיד?משפחה בריאה היא משפחה שיודעת לבצע העברת לפיד נכונה. העברת הלפיד מתבצעת באופן הבא:(1) בניית תשתיות זוגיות טובות וחזקות.

(2) הבאת ילדים.

(3) הענקה גדולה מאוד של ביטחון רגשי וכלכלי לילדים.

(4) קצירת פירות ההשקעה בדמות של יחסים רגשיים וחמים בין כל בני המשפחה.במשפחות בריאות ישנה בנייה נכונה של תשתיות, העברה מסודרת של ביטחון, תמיכה ועוצמה כלכלית לילדים והצלחה מלאה של המשפחה. לעומת זאת, במשפחות חולות והרוסות אין בנייה של תשתיות טובות, הבאת הילדים באה ללא בסיס תומך, אין יכולת להעביר ולהעניק ביטחון רגשי וכלכלי ילידים וכתוצאה מכך בני הזוג נפרדים והמשפחה מתפוררת, נהרסת ומתפזרת.וטיפ לסיום: ילדים מאושרים ומוצלחים באמת מבחינה רגשית וכלכלית הם תמיד ילדים שבאו ממשפחות בריאות בעלות תשתית מצוינת וחזקה של שני ההורים, שהשקיעו, תמכו, חיזקו והעניקו לילדים לאורך שנים.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה