אם יש לכם הורים גרועים - מצאו להם הורים חלופיים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

אם יש לכם הורים גרועים - מצאו להם הורים חלופיים  

מאת   21/07/2008 |  נצפה 2100 פעמים
אם יש לכם הורים גרועים - מצאו להם הורים חלופיים / מאת יואב ברנזוןהורים הם לא גזירת שמייםהורים אינם גזירת שמיים, אפילו אם הם ההורים הביולוגיים שלכם. הורים הם ברי-החלפה, במיוחד במצבים בהם ההורים אינם מתפקדים או חלילה מזיקים, הורסים ומסרסים את ילדיהם.אין שום סיבה להמשיך ולהיות בקשר עם הורים שפוגעים, שמעליבים, שמדכאים, שמקנאים או שממש הורסים את חיי הילדים שלהם. זכרו, לכל אדם יש תחליף טוב יותר - גם להורים ביולוגיים.אפשר להחליף הוריםהורים ניתנים להחלפה על ידי מציאת מודלים טובים, חיוביים ובריאים יותר. יש אנשים שמוצאים דמויות נערצות ומנהיגים סמכותיים והופכים אותם להורים האמיתיים והרוחניים שלהם, במקום ההורים המוגבלים שיש להם.יש אנשים שמוצאים הורים בשר ודם ו"מאמצים" אותם לחייהם, יוצרים עימם קשרי כבוד וחברות ונהיים "הילדים" שלהם. הורים כאלה הם ההורים הרוחניים האמיתיים של אותם ילדים, כי הם חולקים את הערכים והאמונות שלהם, והם אוהבים אותם ומעניקים להם חום, קבלה ותמיכה.פתחו את הראשהורים רבים אינם הורים כלל. כמעט כל אחד יכול להביא ילדים פיזית, אבל לא כל אחד יכול להיות הורה אמיתי לילדיו, להעניק להם את החום, האהבה, הביטחון והתמיכה שהם זקוקים לה.זכרו, אין בחינות הסמכה להורות טובה, ולכן חלק לא מבוטל מההורים פשוט אינם מוכשרים להיות הורים. אנשים רבים מביאים ילדים לעולם לא מתוך כוונה אמיתית להיות הורים ולא מתוך ומחויבות בוגרת לשמש דוגמה להורות טובה אלא בעקבות היריון לא מתוכנן או לחץ חברתי ומשפחתי או פנטזיות ש"הכול יהיה בסדר" או פשוט רצון להיות "כמו כולם" ולעשות כל מה שהעדר עושה, ולאחר מכן הם מוצאים את עצמם הורים בעל כורחם, מתקשים בתפקוד, כועסים על עצמם ולעיתים אפילו רוצים "לברוח מכל העניין" ולהתנער מאחריותם לילדיהם.וטיפ לסיום: מצד אחד, ילדים בוחרים את ההורים שלהם עוד לפני לידתם כי הם רוצים לעבור איתם שיעורים רוחניים מסוימים במהלך חייהם. מצד שני, לילדים יש זכות לשנות את הבחירה הראשונית שלהם ולבחור מתוך מודעת ובוגרת בהורים אחרים וחלופיים.
יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה