זוגיות היא עסק משפחתי לכל דבר - כיצד מנהלים עסק כזה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

זוגיות היא עסק משפחתי לכל דבר - כיצד מנהלים עסק כזה? 

מאת   21/07/2008 |  נצפה 2311 פעמים
זוגיות היא עסק משפחתי לכל דבר - כיצד מנהלים עסק כזה? / מאת יואב ברנזוןחלוקת תפקידים ברורה מראשזוגיות, כמו כל חברה או עסק רציני, אינה יכולה להתנהל על בסיס אינטואיטיבי או על סמך גחמות רגעיות. זוגיות טובה היא תמיד זוגיות מאורגנת ומסודרת המנוהלת על פי עקרונות ברורים, ידועים ומוסכמים מראש.אחד העקרונות הבסיסיים של זוגיות טובה ומצליחה היא חלוקת תפקידים ותחומים בין בני הזוג. כשכל אחד מבני הזוג יודע היטב את תפקידו, תרומתו ואחריותו לזוגיות - נחסכים חיכוכים רבים והזוגיות הופכת הרמונית ונוחה מאוד.שותפות ויעילותעקרון נוסף של זוגיות מוצלחת הוא שותפות בין בני הזוג. שותפות מתחילה מהיכולת לסמוך על בן הזוג ומהמוכנות לחלוק איתו את החיים יחד ואת המטלות הכרוכות בהם.שימו לב, שותפות אמיתית מאפשרת מקום לשני בני הזוג - ולא רק לאחד מהם. כאשר בן זוג אחד משתלט על כל התפקידים הזוגיים ואינו מאפשר לבן הזוג השני לתרום וללמוד את תפקידיו כי הוא אינו סומך עליו - השותפות הזוגית הולכת לאיבוד.עבודת צוותזוגיות טובה - בדיוק כמו עסק כלכלי מצליח - חייבת להיות מבוססת על עבודת צוות, על כבוד הדדי, שיתוף פעולה וחלוקת תפקידים מוגדרת מראש. הבעיה של זוגות רבים היא שכל אחד מרגיש לבד, עובד לבד, לוקח החלטות לבד ובסופו של דבר חש מנוכר ובודד בתוך הזוגיות שלו.רק זוגות שעובדים יחד, שמתייעצים, שמכבדים את הדעות אחד של השני, שמספקים את הצרכים של בני זוגם, שמקשיבים, שמוכנים לתרום ולתת ולא רק להיות צודקים - מגיעים במהירות להשגים בכל התחומים: הזוגיות שלהם פורחת, ההרגשה שלהם משתפרת, הקריירה שלהם מתקדמת ובאופן כללי הם מרגישים מסופקים ורגועים יותר.וטיפ לסיום: זוגיות היא עסק לכל דבר. תשקיעו, תטפחו ותתייחסו אליה ברצינות - והיא תתרומם מעלה מעלה.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה