טיפול בילדים דרך ההורים - השיטה האפקטיבית ביותר
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

טיפול בילדים דרך ההורים - השיטה האפקטיבית ביותר  

מאת   21/07/2008 |  נצפה 2404 פעמים
טיפול בילדים דרך ההורים - השיטה האפקטיבית ביותר / מאת יואב ברנזוןטיפול בילדים ללא ההוריםהורים רבים לוקחים את הילדים שלהם לטיפול נפשי שבו הם אינם מעורבים. הם חושבים - בטעות - שלילדים שלהם ישנן בעיות שאינן קשורות בהם.אלא שלאמיתו של דבר, הבעיות של הילדים קשורות קשר הדוק בהורים שלהם, ולכן טיפול בילדים מבלי לטפל במקביל גם בהורים אינו טיפול אפקטיבי אלא בריחה מאחריות של ההורים והטלת אחריות כבדה ולא הוגנת על הילדים הקטנים.טיפול בילדים דרך ההוריםטיפול בילדים דרך ההורים היא הדרך האפקטיבית ביותר לחולל שינוי בילדים ובהורים בבת-אחת. שימו לב, הבעיות של הילדים הם שיקוף של הבעיות שההורים סוחבים איתם באופן מודע ובאופן לא מודע.ילדים מחקים את ההורים - בטוב וברע. כך למשל, ילד מרדן וחוצפן בסך הכל מחקה תהליכי מרידה וחוצפנות שקיימים אצל הוריו. או למשל, ילד היפר ומשועמם - משקף את חוסר המנוח של הוריו, וכן הלאה.משמעות התהליך ההוריברגע שההורים מתחילים לרפא את עצמם, לפתור את הבעיות של עצמם ולהשתנות - הילדים מייד מחקים את ההורים שלהם ומרפאים את החוליים של עצמם במקביל. לעומת זאת, כל עוד ההורים נותרים מה שהם ואינם משתנים, אין סיכוי שהילדים ישתנו כשהמסר בבית הוא "המשיכו להיות מה שאתם".הורים שבורחים מאחריות אישית ואינם מראים בדוגמה אישית לילדיהם כיצד להשתנות ולהתנהג נכון - יוצרים במו ידיהם את הבעיות של הילדים שלהם. לעומתם, הורים שמטפלים בילדים שלהם דרך גילוי ושינוי עצמם - מראים לילדיהם בדוגמה אישית את הדרך הנכונה לחיים של הצלחה ואושר.וטיפ לסיום: אל תטילו על הילדים שלכם את האחריות למחלות שלכם. טפלו בעצמכם - ותגלו שהילדים שלכם נרפאים במקביל אליכם.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה