5 טיפים לשיפור הפוריות אצל נשים
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

5 טיפים לשיפור הפוריות אצל נשים  

מאת   20/07/2008 |  נצפה 3008 פעמים
5 טיפים לשיפור הפוריות אצל נשים / מאת יואב ברנזון(1) הפחתת מתחים, כעסים ולחציםבעיות פוריות נובעות ברוב המקרים מרמת לחצים ומתחים גבוהה אצל האישה. ברמות עומס ומתח גבוהות הגוף הנשי מתקשה להיקלט בצורה בריאה ולשמר היריון תקין לאורך זמן. לכן, על ידי רכישת כלים וטכניקות להרגעה, להפחתת כעסים, להורדת ביקורת, שיפוטיות ומתח - ניתן לשפר באופן דרמטי את סיכוי הכניסה להיריון.(2) נטילת חופשות רומנטיותחופשות בכלל וחופשות רומנטיות בפרט הן מתכון מצוין לכניסה להיריון. חופשה מאפשרת שינוי של שגרת החיים הלחוצה והיומיומית, הרפייה של רמות מתחים עמוקות והעמקת ההנאה הזוגית. שלושת המרכיבים הללו יחד מגבירים מאוד את הכושר להיכנס להיריון.(3) חיזוק האמון הזוגילעיתים, בעיות בכניסה להיריון נובעות מחוסר אמון זוגי, ממאבקים בלתי פוסקים בין בני הזוג ומתחושה של חוסר ביטחון בקשר. טיפול זוגי ובחירת מסלול של אהבה, אמון, רוגע, כבוד הדדי ומיומנות תקשורת גבוהה הם הדרך הטובה והנכונה ביותר ליצירת התנאים האופטימליים לכניסה להיריון בצורה טבעית, חלקה ובריאה.(4) שינוי מבני של החייםקשיים בפוריות הם חלק מהקשיים בחיים. לעתים קרובות, נשים שמתקשות להיכנס להיריון מנהלות במקביל גם אורח חיים ומבנה חיים לא נכון, לא מאוזן ולא בריא. על ידי שינוי המבנה וצורת החיים של האישה ועל ידי מתן דגשים נכונים יותר לתחומי החיים השונים שלה ניתן להתגבר על קשיי הפוריות שלה בקלות יחסית.(5) הכנה מנטאלית לאימהותפחד מאימהות וחוסר אמון עצמי עלול להוות מכשול נפשי שיגרור אחריו בעיות פוריות ברמה הפיזית. עבודה על העצמה נשית וביטחון עצמי, וכן חיזוק ההבנה של מסלול האימהות מהווים כלי אפקטיבי בהתגברות על פחדים בלתי פתורים מאימהות ועל כניסה קלה להיריון בריא.וטיפ לסיום: הגוף הוא מראה לנפש. לפני שרצים לטיפולי פוריות מכאיבים, ארוכים, יקרים ומיותרים עדיף להבריא ולשקם תחילה את הנפש. כך ניתן לקצר ולהקל מאוד את הדרך אל ההיריון המיוחל.


יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה