מדוע כדאי לנשים בגיל מבוגר להפריד בין ילדים לאהבה?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מדוע כדאי לנשים בגיל מבוגר להפריד בין ילדים לאהבה? 

מאת   20/07/2008 |  נצפה 2421 פעמים
מדוע כדאי לנשים בגיל מבוגר להפריד בין ילדים לאהבה? / מאת יואב ברנזוןבגיל צעיר - אהבה וילדים הולכים יחדבאופן טבעי, נשים בגיל צעיר מחפשות קשר זוגי אוהב שיהווה את הבסיס ליצירת משפחה וילדים משותפים. זהו התהליך הטבעי והנכון שבו הזוגיות והקשר הזוגי מהווה את הבסיס עליו נבנית כל המשפחה.לנשים בגיל צעיר אין מקום להפריד בין הצורך באהבה לבין הצורך בילדים. שני הצרכים יכולים לבוא יחדיו במסגרת של זוגיות אוהבת שתהווה את הבסיס לילדים שיבואו אחריה.בגיל מבוגר - יש להפריד בין אהבה לילדיםלעומת זאת, נשים בגיל מבוגר יותר צריכות להבין שיש מקום להפרדה בין הצורך באהבה לבין הצורך בילדים - אחרת הן עלולות להחמיץ את שתי הרכבות ולצאת קירחות מכאן ומכאן.נשים מעל גיל 38 המחכות לאהוב ליבן עלולות לחכות ולחכות ובסופו של דבר גם לא למצוא את בן הזוג המתאים באמת וגם לא להביא ילדים בשל מירוץ הגיל והזמן.יתרונות ההפרדהכשמפרידים בין הצורך באהבה לבין הצורך בילדים - הבעיה האישית הופכת לפשוטה ופתירה הרבה יותר. אישה מבוגרת יחסית שמביאה ילדים באופן עצמאי או באמצעות שותפות הורית עם גבר שמעוניין גם הוא בילדים ולא בזוגיות קוטעת את מירוץ הזמן הביולוגי ומאפשרת לאישה לממש את הצורך שלה בילדים מבלי הלחץ הבלתי אפשרי למצוא אהבה ולהביא ילדים בנשימה אחת.עבור אישה מבוגרת יחסית זו משימה כמעט בלתי אפשרית למצוא את הגבר המושלם והמתאים ולהביא עימו ילדים במהירות וביעילות. משימה שכזו גוררת אחריה מתחים אדירים וברוב המקרים היא מובילה לפשרה זוגית הנובעת מהצורך הדחוף להביא ילדים ויהי מה.וטיפ לסיום: כאשר מפרידים בין הצורך בילדים לצורך באהבה - אפשר לממש את שניהם, רק לאו דווקא באותו הזמן. כאשר מתעקשים לממש את הצורך בילדים ואת הצורך באהבה באותה הנשימה ממש ובגיל בו המירוץ הביולוגי דוחק - החיים הופכים בדרך כלל לגיהנום.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה