האם אתם נמצאים בתוך מעגל הכסף או מחוצה לו?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

האם אתם נמצאים בתוך מעגל הכסף או מחוצה לו? 

מאת   20/07/2008 |  נצפה 1907 פעמים
מעגל הכסף

בחנו את עצמכם - האם אתם נמצאים בתוך מעגל הכסף או מחוצה לו? / מאת יואב ברנזוןמהו מעגל הכסף?מעגל הכסף הוא המקום הפנימי, ליבת העסקים, הצומת שבה נקבעות ההחלטות בכל גוף, ארגון, חברה, אדם, זוגיות או משפחה. מעגל הכסף הוא מרכז העצבים או המפקדה המרכזית שבה נקבעים הדברים החשובים.יש אנשים הנמצאים בתוך מעגל הכסף, כלומר בתוך צומת ההחלטות וההכרעות ויש כאלה שלא. אנשים שנמצאים בתוך מעגל הכסף הם האנשים החזקים המחזיקים את הכוח, ההשפעה והעוצמה בידיים שלהם, ואילו אנשים שנמצאים מחוץ למעגל הכסף הם חסרי כוח, מעמד או השפעה.מעגל הכסף בזוגיותזוגיות היא גם עסק כלכלי. זוגיות שיתופית מבוססת על שיתוף מלא של שני בני הזוג בנכסים, ברווחים, בכסף ובכוח שהוא מעניק. כדי לדעת אם אתם נמצאים בתוך מעגל הכסף בזוגיות שלכם עליכם לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:אם אתם אינכם יודעים כמה כסף מרוויח בן או בת הזוג שלכם, אם לא מספרים לכם מה יש ומה אין, יש לכם מעט כסף משלכם בזוגיות, אם החתימו אתכם על הסכם ממון, אם אינכם שותפים בעסקים של הבית, אם אינכם מקבלים טובות הנאה כלכליות מבני הזוג שלכם על בסיס קבוע וידוע - אתם מחוץ למעגל הכסף הזוגי.מעגל הכסף במשפחהמשפחה היא עסק כלכלי לכל דבר. במשפחה שיתופית ישנה שקיפות מלאה ושיתוף מלא, שווה והוגן בכוחות הכלכליים של המשפחה. כדי לדעת אם אתם נמצאים בתוך מעגל הכסף במשפחה שלכם עליכם לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:אם אינכם יודעים כמה מרוויחים ההורים שלכם, אם אינכם יודעים איזה נכסים יש למשפחה, אם לכם עצמכם אין כמעט כסף משלכם, אם המשפחה שלכם אינה מעניקה לכם טובות הנאה כלכליות על בסיס קבוע וידוע, אם לא משתפים אתכם בעסקים המשפחתיים ובהחלטות הגורליות, אם מנתקים אתכם מהסודות הכלכליים המשפחתיים - אתם מנותקים ממעגל הכסף המשפחתי.וטיפ לסיום: אם נותקתם ממעגל הכסף המשפחתי או הזוגי - זהו סימן לכך שבני הזוג שלכם או המשפחה שלכם אינם אוהבים אתכם ואינם סומכים עליכם.יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה