מהו המקור להתמכרות להימורים?
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

מהו המקור להתמכרות להימורים? 

מאת   20/07/2008 |  נצפה 2955 פעמים


מהו המקור להתמכרות להימורים?התמכרות להימורים היא אחת ההתמכרויות הנוראיות וההרסניות ביותר שקיימות - משום שהיא מביאה עימה הרס וחורבן בממדים קטסטרופליים לא רק למתמכר עצמו אלא לכל סביבתו. זכרו, חוסר ביטחון, שנאה עצמית, ריקנות וניוון פנימי הם המקור להתמכרות בכלל, ולהתמכרות להימורים בפרט.מהמרים הם אנשים שאינם מאמינים שביכולתם לעבוד, להתקדם, להצליח ולהרוויח כסף בצורה הגונה וישרה - ולכן הם מחפשים דרך אחרת להרוויח מהר ובגדול.מתמכרים תמיד מחפשים את הדרך המהירה מדי להצלחהלמרבה האירוניה, רוב המהתמכרים להימורים אינם מחפשים רק את הכסף עצמו אלא בעיקר את הריגוש שבהשגת כסף מהיר וגדול. התחושה של כוח ושל עוצמה המתלווה לרגעי ההצלחה שבהימור היא התמורה האמיתית והעיקרית שהם מחפשים.התעלות, שכרון כוח ופנטזיה של עוצמה - אלה בדיוק התחליפים שמוצא המכור להימורים כדי לכסות על הרגשת חוסר הביטחון, החולשה והדימוי העצמי הנמוך בו הוא באמת נמצא.כיצד להיגמל מהימורים?הבעיה של מתמכרים להימורים היא שכל עוד הם אינם פותרים את תחושת חוסר הערך בתוכם - הם תמיד יחפשו באופן אובססיבי דבר ערך מחוץ להם. מתוך תחושת האפסיות הפנימית שמלווה אותם - הם נמשכים כמו מגנט אל הכסף הגדול ואל הערך המשמעותי המיוחס לו בחברה המודרנית.ככלל, הדרך לגמילה מהתמכרות להימורים משלבת שני עקרונות ברורים - האחד, בניית ערך עצמי ודימוי עצמי חיובי לאורך שנים. השני, רכישת כלים כיצד ליהנות מריגושים קטנים ומגוונים ולא רק רק מריגוש מרכזי אחד - השגת הכסף.וטיפ לסיום: כל אדם רביעי נופל קורבן לתאוות הבצע וההימורים שלו בשלב כלשהו של חייו.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה