4 טיפים חשובים כדי לרדת ממשקל עודף
<   +  גודל טקסט  - 
articles.co.il

4 טיפים חשובים כדי לרדת ממשקל עודף  

מאת   20/07/2008 |  נצפה 2365 פעמים


(1) לדבר על דברים במקום לשמור בבטןאחת הסיבות המרכזיות להשמנה היא העובדה שאנשים שומרים דברים רגשיים בבטן ואינם מוציאים אותם החוצה, וכך צוברים משקל. חשוב להבין, שלמחשבות ולרגשות שלנו יש מסה פיזית ונפח משלהן גם אם הן לכאורה אינן נראות או גלויות. לכן, ברגע שאנשים צוברים אותם בגוף - הגוף שלהם מתחיל להתנפח. לעומת זאת, ברגע שאנשים מדברים על הדברים שיושבים להם על הלב ומוציאים אותם החוצה מתרחשת ירידה אוטומטית גם במשקל הגוף שלהם, כי הם הורידו משכמם מסה מסויימת של רגשות ומחשבות.(2) להקטין כמויות אוכלהרזייה מתחילה מההבנה שאין שום צורך לאכול הרבה ובצורה מופרזת. אכילה מופרזת ובכמויות גדולות אינה נובעת מרעב אמיתי אלא ממצוקה, מפחד, מכעס ומחשש. הקטנת כמויות האוכל היא קלה יחסית, והיא מביאה לירידה דרמטית במשקל לאורך תקופה ארוכה.(3) להוריד מתחים ולחציםמתחים, הסתרות, שקרים ולחצים גורמים לנו לאכול יותר וגורמים לגוף שלנו לצבור יותר שומנים. ככל שנמצא דרכים להרגיע את עצמנו שלא דרך אכילה אלא בדרכים אחרות שמהנות אותנו, כמו תחביבים, ספורט, קריאה, קידום פרוייקטים אישיים וכדומה, כך נירגע, נאכל פחות ונרד במשקל.(4) לפרוס את תחנות האכילה היומיותאכילה מרוכזת ודחיסת כמות גדולה של מזון בזמן קצר כמו למשל במסגרת ארוחת צוהריים כבדה ועמוסה, מביאה לעלייה במשקל. כדי להינות יותר מהאוכל ולא להעמיס ולדחוס מזון רב לקיבה בזמן קצר - יש לפרוס את תחנות האכילה היומיומיות ולאכול לפחות 6 פעמים במהלך היום. ככל שיש לנו יותר תחנות אכילה ביום כך אנו אוכלים פחות בכל פעם, נהנים יותר ומרגישים שובע לאורך כל היום.וטיפ לסיום: יישום 4 הטיפים של הדיאטה המנצחת לאורך תקופה ארוכה ובאופן שיטתי יאפשרו לכם לרדת בין 10 ל-20 ק"ג ללא מאמץ.

יואב ברנזון http://www.ybc.co.il הוא מומחה, מנטור ומאסטר בעל שם לאומי ובינלאומי בנושא ההצלחה העסקית והזוגית בחיים. הוא עוסק ביעוץ זוגי ועסקי ב-18 השנים האחרונות .

הוא פיתח את שיטת 4 הצעדים http://www.ybc.co.il/fs.htm - שיטה עולמית ייחודית להצלחה מהירה ועמוקה בעסקים, בזוגיות ובכל יתר תחומי החיים.

הוא כתב 7 ספרים בתחום האהבה העצמית והפיתוח העצמי - חלקם רבי מכר בארץ ובעולם.

הוא פרסם למעלה מ-1,500 מאמרים בתחום הצמיחה האישית, הזוגיות, הפיתוח העסקי וההצלחה.

הוא פיתח טכניקות ייחודיות המאפשרות לתכנת את תת-המודע מחדש. תכנות הוא תהליך מהיר המאפשר לנצל את היכולות התת-הכרתיות והלא מודעות כדי להגיע במהירות להצלחה יוצאת דופן ולרכוש יתרון ניכר על פני אנשים "רגילים" שלא עברו תכנות.
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

מאמרים במדיה:
פייסבוק - טוויטר - יוטיוב - גוגל-פלוס

 פרסם את המאמר   הדפס את המאמר   שלח לחבר   קישור ישיר למאמר   פניה לכותב המאמר   דווח מאמר בעייתי 

עבור לגירסה המלאה

הרשם | התחבר  | גרסא מלאה